Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Kurzemē

Saderināto un iemīlējušos kursi Kuldīgā - jau ceturto gadu
09.03.2018 pl. 10:10
Šī gada sākumā Kuldīgā, Sv. Pāvila rekolekciju mājā, nu jau ceturto gadu notika saderināto tikšanās vakari, ko rīkoja apvienība „Laulāto tikšanās”.

Uz pirmo tikšanos dalībnieki tika aicināti tūlīt pēc Jaunā gada, 7. janvārī – Kunga Kristīšanas svētkos, bet noslēgums siltā atmosfērā lielajā ziemas spelgonī tika nosvinēts 25. februārī. Kursus beidza un apliecību saņēma visi pāri, kuri, neskatoties uz aukstumu un slimošanām, katru svētdienu cītīgi nāca uz tikšanos, lai saprastu, vai Laulība būs viņu nākamais solis.

Mēs, animatori, kopā ar priesteri Vjačeslavu savā kalpošanā centāmies panākt, lai saderinātie pāri ierauga viens otrā vēl nepamanīto un ar klausīšanos, sapratni un piedošanu mācās pielietot savstarpēju dialogu savās sarunās par jebkuru tēmu. Ja kursu sākumā jaunieši bija nedroši, satraukti un neziņā par to, kas varētu viņus sagaidīt, tad noslēgumā visi bija kļuvuši droši un atvērti.

Ko paši dalībnieki saka par šiem kursiem:

"Liels paldies par svētīgiem kursiem, - ka likāt aizdomāties un pārrunāt daudzas svarīgas lietas mūsu dzīvē, par pieredzi no jūsu (animatoru) laulības dzīves un rast sev iedvesmu daudzu problēmu risināšanā."

"Bieži, arī pēc saderināto vakariem mēs daudz pārrunājām tēmas, kuras līdz šim netika skartas, vai par kurām nebijām pat aizdomājušies."

Šie vārdi mums kā animatoriem raisa prieku un dod spēkus kalpošanai. Gribam pateikt lielu paldies par lūgšanām un iejūtīgu kalpošanu Kuldīgas prāvestam Vjačeslavam Bogdanovam, animatoriem I. un L. Valkovskiem, M. un J. Bumbieriem. Par atbalstu un silto pretīmnākšanu pateicamies mūsu klostermāsām.

Agita un Dzintars Bunkas