Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Priesteris Mariušs Kempa būs Betlēmes žēlsirdības mājas kapelāns

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs par sociālās rehabilitācijas centra „Betlēmes žēlsirdības māja” kapelānu ir iecēlis priesteri Mariušu Kempu.

Jauns vadītājs dominikāņu ordenim

51 gadu vecais filipīnietis Džerards Francisks Timoners III ir ievēlēts par jauno dominikāņu ordeņa mestru. Viņš ir pirmais aziāts, kuram ģenerālkapitula locekļi ir uzticējuši vadīt seno Sprediķotāju ordeni.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

"Chemin Neuf" aicina jauniešus piedalīties festivālā Francijā

No 4. līdz 11. augustam Otkombas abatijā, Savojas reģionā, Francijā, kopiena “Chemin Neuf” rīkos festivālu jauniešiem “Welcome to paradise” (Laipni lūgts Paradīzē!), kura temats šogad ir “Nākamais solis” (Next step).

Vincenta Lambēra nāve – cilvēces sakāve

"Ar sāpēm saņēmām ziņu par Vincenta Lambēra nāvi", lasām Svētā Krēsla preses dienesta izdotajā paziņojumā. Ceturtdienas, 11. jūlija, rītā Reimsas slimnīcā, Francijā, 42 gadus vecais Vincents, kuram pirms 9 dienām tika pārtraukta barošana un hidratācija, aizgāja mūžībā. Visas pasaules acu priekšā ir notikusi Francijas vēsturē pirmā legālā eitanāzija.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Draudze sakārto apbedījumus baznīcas kriptā Foto galerija

Sestdien, 6. jūlijā, Vecpils Svētā Laurencija katoļu baznīcā vizītē bija ieradies Liepājas bīskaps Viktors Stulpins, lai kopā ar draudzi un klātesošajiem aizlūgtu par baznīcas kriptā pārapbedītajiem, starp kuriem arī mirušie priesteri.

Nominēts jauns Svētā Krēsla preses dienesta direktors

Pāvests ir nominējis jaunu Svētā Krēsla preses dienesta direktoru, šos pienākumus uzticot doktoram Mateo Bruni. Viņš ir dzimis 1976. gada 23. novembrī Vinčesterā Anglijā. Ieguvis diplomu modernajās valodās Romas “Sapienza” universitātē. Kopš 2009. gada jūlija strādā Svētā Krēsla preses dienesta žurnālistu akreditācijas sekcijā par koordinatoru.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

"Mēs esam Dieva instrumenti" Foto galerija

Laikā no 24. līdz 30. jūnijam Liepājas Sv. Dominika baznīcā norisinājās Liturģiskās mūzikas darbnīcas ar devīzi „Jēzu, uzticos Tev!”, kuras vadīja poļu komponists un diriģents Pāvels Bembeneks (Paweł Bębenek).

Mīlestības īstā seja ir žēlsirdība

Ja tu redzi zemē nokritušu bezpajumtnieku un paej tam garām vai domā, ka viņš ir piedzēries, tad padomā, vai tava sirds nav nocietināta un kļuvusi ledaina – sacīja pāvests, uzrunājot svētdien, 14. jūlijā, Svētā Pētera laukumā uz lūgšanu "Kunga eņģelis" sapulcējušos ticīgos.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Mazlietotā prakse, kas patiešām iedarbojas uz mūsu vājībām

Iešana pie grēksūdzes nodzēš mūsu grēkus, bet kas notiek tālāk ar vājībām, ko atstājam mūsu gribā?

Lasīt tālāk

Ievainojums ar vārdiem: apvainojums un nievas

No seniem laikiem pastāv rīcības koncepcija nosaukt cilvēku vārdā un nopelt citu priekšā. To sauc par nopelšanu, nievāšanu, apvainošanu, un lai gan acīmredzami šķiet, ka vārdi var ievainot, nav skaidrs, kad tas ir grēks un kad nav.

Lasīt tālāk

Cik neizsakāmi lielu dāvanu Jēzus mums ir atstājis

Priestera komentārs Kristus Vissvētās Miesas un Asiņu svētkos (20.06.2019)

Dārgie brāļi un māsas Kristū!
Mēs, katoļi, nākam uz Svēto Misi, lai pieņemtu Kristus Miesu un Asinis. Lielākā daļa no mums katru svētdienu pieņem šo sakramentu – Maizi no Debesīm, kuru mums atstājis Jēzus Kristus. Mēs pieņemam šo sakramentu katru svētdienu, bet ir arī tādi cilvēki – un viņus gribētos izcelt īpaši –, kuri svēto ēdienu pieņem katru dienu. Ja tā ir mūsu ikdienas barība, tad kāpēc tikai reizi gadā mēs svinam Kristus Miesas un Asiņu svētkus?

Lasīt tālāk