Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

"Jēzu, uzticos Tev!"- jauns mūzikas albums ar Pāvela Bembeneka dziesmām

Aglonā Marijas Debesīs uzņemšanas svētku laikā pirmo reizi taps pieejams disks „Jēzu, uzticos Tev!”. Tajā ietvertas 15 poļu liturģiskās mūzikas komponista Pāvela Bembeneka dziesmas latviešu valodā, un ieraksts veikts Liturģiskās mūzikas darbnīcu laikā, kas notika 24.-29. jūnijā Liepāja Sv. Dominika klosterī.

Portugālē pirmoreiz par priesteri ordinēts akls vīrietis celebrē Sv. Misi Fatimā

Pr. Tjago Varenda (Tiago Varanda), kurš iedzimtas glaukomas dēļ ir akls kopš 16 gadu vecuma, tika ordinēts par priesteri 2019. gada 15. jūlijā Marijas svētvietā - Sameiro Dievmātes sanktuārijā Bragā, Portugālē.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Nominēts apustuliskais nuncijs Latvijā un Igaunijā

Latvijā akreditētā apustuliskā nuncija rezidence, kā arī Nunciatūra atrodas Viļņā, Lietuvā. Būdams apustuliskais nuncijs Lietuvā, viņš vienlaikus pārstāv Svēto Krēslu Latvijā un Igaunijā.

Medžugorjē notiek jauniešu festivāls

Vairāk nekā 50 tk. jauniešu no visas pasaules 400 priesteru pavadībā ir ieradušies Medžugorjes svētnīcā, lai piedalītos 30. jauniešu festivālā un pārdomātu Evaņģēlija aicinājumu "Seko man".

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Ceļš uz Aglonu ir sācies Foto galerija

Šodien, 27. jūlijā, ar svētceļojuma devīzes vārdiem no apustuļa Pāvila vēstules korintiešiem "Jūs nepiederat sev", kājām uz Aglonu no Liepājas ceļu uzsāka Liepājas diecēzes svētceļnieki.

Pāvests solidarizējas ar Indijas iedzīvotājiem

Pāvests Francisks ir nosūtījis līdzjūtības un solidaritātes apliecinājumus Indijas iedzīvotājiem, kuri cietuši postošā viesuļvētrā, kāda plosījās valsts dienvidrietumu reģionā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Draudze sakārto apbedījumus baznīcas kriptā Foto galerija

Sestdien, 6. jūlijā, Vecpils Svētā Laurencija katoļu baznīcā vizītē bija ieradies Liepājas bīskaps Viktors Stulpins, lai kopā ar draudzi un klātesošajiem aizlūgtu par baznīcas kriptā pārapbedītajiem, starp kuriem arī mirušie priesteri.

Francisks aicina būt modriem un sargāt ticības "degošo lāpu"

"Šodienas Evaņģēlijs aicina mūs vienkāršībā un paļāvībā uzticēties Dieva gribai un sargāt «degošās lāpas», lai mēs spētu uzveikt nakts tumsu," svētdien, 11. augustā, mikroblogošanas vietnē Twitter raksta pāvests Francisks.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs Aglonā: "Kā visi mirst Ādamā, tā visi atkal kļūs dzīvi Kristū"

Arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča teiktais Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku Svētajā Misē Aglonā 2019. gada 15 augustā.

Lasīt tālāk

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā

Aglonieši! Svētceļnieki! Dāmas un kungi!
Man ir liels gods kārtējo reizi būt kopā ar jums šajos svētkos, šogad pirmo reizi – arī kā Valsts prezidentam.

Lasīt tālāk

Pie krusta Jaunava Marija saņēma misiju rūpēties par visu Baznīcu

Priestera komentārs Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšanas Debesīs svētkos (15.08.2019)

Kad Lieldienu laikā svinam Kristus Debeskāpšanas svētkus, mēs pārdomājam par attālināšanos, kas pietuvina. Paradokss mūs pārsteidz un liek jautāt par distanci un tuvumu. Dažkārt cilvēki mums ir tuvi, citkārt – tāli. Kā gan mēs varam zināt un droši teikt: šis cilvēks man ir tuvs? Varbūt viņš man ir tuvs, bet es viņam – tāls? Cik tālu vai cik tuvu mēs esam viens otram?

Lasīt tālāk