Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Francisks lūdzas par Beirūtā notikušā sprādziena upuriem
05.08.2020 pl. 13:59
Pāvests Francisks pauž satraukumu par dramatisko situāciju Libānā. Tās galvaspilsētā Beirūtā otrdien vienā no ostas noliktavām nogranda spēcīgs sprādziens.

"Vakar Beirutā, ostas rajonā, spēcīgā sprādzienā dzīvību zaudēja desmitiem cilvēku, vairāki tūkstoši ievainoti, radīti nopietni materiālie zaudējumi. "Lūgsimies par upuriem un viņu ģimenēm, un lūgsimies par Libānu, lai tā, apvienojot sociālos, reliģiskos un politiskos spēkus, spētu pārdzīvot šo sāpīgo un traģisko brīdi, un, lai ar starptautiskās sabiedrības palīdzību un atbalstu, pārvarētu smago krīzi," aicināja Francisks.

Audiences noslēgumā Francisks apsveica ticīgos, atgādinot, ka rītdien Baznīca svinēs Kunga pārveidošanās svētkus. Tabora kalnā Jēzus saviem mācekļiem un caur viņiem arī mums atklāj savu dievišķību. Viņš parādīja ceļu pie Tēva, ceļu uz Debesīm. Tas ir mūsu dzīves mērķis. Pāvests apsveica arī jauniešus, slimniekus, vecos ļaudis un jaunlaulāto pārus. Viņš aicināja pilnībā paļauties uz Kungu. "Kristus ir gaisma, kas apgaismo katru mūsu dzīves notikumu, katru mūsu soli", savu uzrunu noslēdza Svētais tēvs.

Vaticannews.va