Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Itālija: nogalināts priesteris, nabagu aizstāvis
18.09.2020 pl. 12:40
15. septembra agrā rītā Komo pilsētā, Itālijas ziemeļos, kāds bezpajumtnieks nāvīgi sadūra priesteri Roberto Maldžesini.

Priesteris Roberto Maldžesini bija brīvprātīgo palīgu grupas vadītājs, kas katru rītu trūcīgajiem izdalīja ēdienu. Policija jau ir aizturējusi uzbrucēju. 51 gadu vecais priesteris gāja uz Komo Svētā Roka baznīcu, lai vadītu dievkalpojumu. Ceļā viņam uzbruka garīgi nelīdzsvarota persona. Garāmgājēji, kuri atrada zemē gulošo priesteri, nekavējoties izsauca palīdzību. Policija atrada nazi – slepkavības ieroci. Priesteris Roberto palīdzēja bezpajumtniekiem, svešiniekiem un sabiedrības atstumtajiem. Dzīvoja Svētā Roka draudzes namā. Komo diecēzes bīskaps Oskars Kantoni, uzzinājis par notikušo, ieradās Svētā Roka laukumā. 15. septembra vakarā visās Komo baznīcās notika lūgšanas par nogalināto priesteri un viņa slepkavu.

16. septembra vispārējās audiences laikā, uzrunājot itāļu ticīgos, Svētais tēvs aizkustinošus vārdus veltīja 15. septembra rītā Ziemeļitālijā nogalinātajam priesterim Roberto Maldžesini. “Es esmu vienots ar viņa ģimenes locekļiem un Komo kopienu tās sāpēs un lūgšanā”, sacīja pāvests, “un – kā teica viņa bīskaps – slavēju Dievu par šī tuvākmīlestības pret nabagiem liecinieka liecību, tas ir, moceklību.”

Vaticannews.va