Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Ziņas no Vatikāna

Svētais tēvs aicina lūgties Rožukroni par mieru
09.05.2022 pl. 14:21
Svētdien, 8. maijā, pēc lūgšanas “Debesu Karaliene”, pāvests kārtējo reizi mudināja izbeigt asinsizliešanu Ukrainā un aicināja ticīgos katru dienu lūgties Rožukroni par mieru.

Svētais tēvs norādīja, ka šajā dienā daudzi ticīgie steidzas uz Pompeju sanktuāriju, kas atrodas Itālijas dienvidos, netālu no Neapoles, lai godinātu Rožukroņa Dievmāti un izteiktu viņai savas sirds lūgumus. “Garīgi nometies ceļos Jaunavas priekšā, es uzticu viņai daudzo tautu kvēlās ilgas pēc miera”, sacīja Francisks, atzīstot, ka daudzi dažādās pasaules malās cieš no bezjēdzīgās kara traģēdijas.

“Es novēlu Svētajai Jaunavai īpaši ukraiņu tautas ciešanas un asaras. Saskaroties ar kara neprātu, lūdzu, turpināsim katru dienu lūgties Rožukroni par mieru. Lūgsimies arī par tautu vadītājiem, lai tie nezaudē ‘ļaužu intuīciju’, kuri vēlas mieru un labi zina, ka ar ieročiem to nekad nevar atnest”.

Vēršoties pie Svētā Pētera laukumā sanākušajiem svētceļniekiem, pāvests sveicināja ukraiņu bēgļu grupu un ģimenes, kuras viņus ir uzņēmušas Makijes pilsētiņā, netālu no Perudžas.

Vaticannews.va