Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Ziņas no Vatikāna

Francisks aicina lūgties par Ukrainu un Šrilanku
19.07.2022 pl. 08:29
"Kā var nesaprast, ka karš rada tikai iznīcību un nāvi?" – pēc lūgšanas “Kunga eņģelis” jautāja Francisks. Viņš kārtējo reizi apliecināja solidaritāti kara izmocītajai Ukrainas tautai, kuru katru dienu ievaino krītošo raķešu lietus.

Pāvests runāja arī par politisko un ekonomisko krīzi Šrilankā, kā arī par savu vizīti Kanādā, nosaucot to par gandarīšanas svētceļojumu.

Pāvests Francisks runāja arī par politisko un ekonomisko krīzi Šrilankā, kā arī par savu vizīti Kanādā, nosaucot to par gandarīšanas svētceļojumu. "Es atkārtoti apliecinu solidaritāti Šrilankas iedzīvotājiem. Dārgie brāļi un māsas, es mudinu visus atbildīgos meklēt krīzes risinājumu miera sarunu ceļā, īpaši domājot par nabadzīgajiem un ievērojot katras personas cieņu. Kopā ar dažādu reliģiju pārstāvjiem pieprasu atteikties no jebkura veida vardarbības un uzsākt dialogu. Visu šo laiku esmu tuvs arī Ukrainas iedzīvotājiem, kurus katru dienu ievaino krītošu raķešu lietus. Kā var nesaprast, ka karš rada tikai iznīcību un nāvi, padziļina plaisu tautu starpā, nogalina patiesību un dialogu? Es aicinu visu valsts vadītājus patiešām ķerties pie darba, lai atsāktu miera sarunas, nevis turpinātu kara bezjēdzību", uzrunā pēc lūgšanas "Kunga eņģelis" teica pāvests, atgādinot, ka svētdien, 24. jūlijā, viņš dosies uz Kanādu. Gandarīšanas svētceļojums ir dziedināšanas un izlīgumu ceļš, skaidroja Svētais tēvs.

Vaticannews.va

Ziedot Ukrainas cilvēkiem - https://www.ziedot.lv/