Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Ziņas no Vatikāna

Pāvests aicina lūgties par grūtībās nonākušiem uzņēmējiem
03.08.2022 pl. 11:28
Tieši uzņēmēji lielā mērā nodrošina valsts un tautas ekonomisko attīstību un izaugsmi. Francisks aicina lūgties par uzņēmējiem, kurus ir smagi skārusi ekonomiskā un sociālā krīze.

Lūgšanu nodomā augustam, kas tika izplatīts ar Pasaules lūgšanu tīkla starpniecību, pāvests uzsver, ka šodien pasaule piedzīvo nopietnu krīzi pandēmijas un karu dēļ.

Viņš norāda, ka krīzes apjoms vēl nav apzināts. Starp tiem, kas cietuši vislielākos zaudējumus ir mazie un vidējie uzņēmēji.

"Tirgotāji, amatnieki, atkritumu savācēji, pārvadātāji un daudzi citi nav bagātāko un ietekmīgāko cilvēku sarakstā, taču viņi, neraugoties uz grūtībām, rada darbavietas un uzņemas sociālo atbildību. Tie ir mazie un vidējie uzņēmēji, kas iegulda līdzekļus kopējam labumam, nevis slēpj savus ienākumus nodokļu oāzēs. Viņi izmanto savas spējas un talantus, lai mainītu pasauli no apakšas uz augšu. Lūgsimies par mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kurus ir smagi skārusi ekonomiskā un sociālā krīze. Lai viņi spēj atrast nepieciešamos līdzekļus savas darbības turpināšanai, tādējādi atbalstot visu sabiedrību," aicina pāvests Francisks.

Vaticannews.va
Foto: Unsplash.com/Dan Burton