Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

14. septembrī aicinājums uz Vissvētākā Sakramenta adorāciju
13.09.2022 pl. 14:59
Eiropas Bīskapu konferenču padomes priekšsēdētājs, Viļņas arhibīskaps Gintars Grušs, padomes vārdā aicina Eiropas Bīskapu konferences izsludināt 14. septembrī – svētā Krusta paaugstināšanas svētkos – Vissvētākā Sakramenta adorāciju klusumā ar nodomu par Ukrainu.

Savā vēstulē Bīskapu konferenču priekšsēdētājiem viņš raksta: “Sekojot skaistajai “Euharistiskās ķēdes” pieredzei, kas tika piedzīvota Gavēņa laikā kā solidaritātes žests ar visiem kovida slimniekiem un nodomā par pandēmijas upuriem, mēs vēlamies pamudināt uz kārtējo solidaritātes žestu ar Ukrainu, kuru piemeklējis daudzus mēnešus ilgstošais karš”. Ikviena draudze, kur vien tas ir iespējams, ir aicināta šajā dienā veltīt laiku Vissvētākā Sakramenta adorācijai. Ikvienā vietā to var organizēt atbilstoši laikam un iespējām, lai visi vienotos kopīgā lūgšanā visā Eiropas kontinentā. Mēs varam sekot līdzi notikumiem, varam tos pārrunāt savā starpā, bet pāri visam mums jāuztic visa šī situācija Kungam, kurš ir miera Dievs, lai tiktu atrisināts šis konfl ikts un ciestu pēc iespējas mazāk cilvēku, bet lai arī mēs apzinātos savu trauslumu un meklētu drošību Kungā.

Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē Vissvētākais Sakraments adorācijai tiks uzstādīts no pl. 8.30 līdz vakara Sv. Misei pl. 18.00.

"Nāc", Nr. 127
Foto: Cathopic.com/amorsanto