Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Ziņas no Vatikāna

Novembrī Francisks aicina lūgties par bērniem, kuri cieš
01.11.2022 pl. 13:56
Vispasaules lūgšanu tīkls ir publicējis video vēstījumu, kurā pāvests komentē lūgšanu nodomu novembrim. Viņš aicina visus ticīgos lūgties par cietošajiem bērniem.

Svētais tēvs atgādina, ka tās ir cilvēciskās būtnes, kurām ir vārds, seja, identitāte, ko Dievs tām ir devis. “Miljoniem bērnu joprojām cieš un dzīvo apstākļos, kas līdzinās verdzībai,” saka Francisks. “Mēs bieži vien aizmirstam savu atbildību un pieveram acis uz šo bērnu ekspluatāciju, kuriem nav tiesību ne rotaļāties, ne mācīties, ne sapņot. Viņiem nav pat ģimenes siltuma.

Katrs marģinalizētais, savas ģimenes pamestais bērns, kurš nevar saņemt izglītību, medicīnisko aprūpi, ir kliedziens! Tas ir kliedziens, kas paceļas pie Dieva un apsūdz sistēmu, ko mēs, pieaugušie, izveidojām.

Katrs pamestais bērns ir mūsu vaina. Mēs vairs nedrīkstam pieļaut, lai viņi justos vieni un atstāti. Viņiem ir jāsaņem izglītība un jāsajūt ģimenes mīlestība, lai zinātu, ka Dievs viņus neaizmirst”.

Video vēstījuma noslēgumā pāvests aicina lūgties, “lai bērniem, kuri cieš, dzīvo uz ielas, ir karu upuri un palikuši bāreņi, būtu pieeja izglītībai un iespēja saņemt ģimenes siltumu”.

Vaticannews.va
Foto: Unsplash.com/bill wegener