Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Forums
 Saraksts/No citiem avotiem/Iedvesmojoši pārdomu citāti
 
Bantu
pievienojies: 20.11.2012
Komentāri: 150
Iedvesmojoši pārdomu citāti
23.01.2016 12:29
Sajutu pamudinājumu izveidot šādu tēmu.
Mēs katrs noteikti lasām kādu garīgo literatūru, skatāmies portālus utt. Ieliksim šajā tēmā kādu īpaši uzrunājošu domugraudu, kas Tev ir licis aizdomāties un varbūt arī šīs tēmas dēļ liks aizdomāties kādam citam lasītājam.
Lūgums norādīt arī avotu, lai zinātu, kur meklēt visu tekstu kopumā.
Bantu
pievienojies: 20.11.2012
Komentāri: 150
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
23.01.2016 12:46
"Kādu vakaru mums bija iespēja piedalīties Misē, kas noslēdzās ar Euharistisko procesiju. Es iepriekš nebiju to pieredzējusi. Kad redzēju, kā rindu pēc rindas pieauguši vīrieši un sievietes metas ceļos un paklanās, kad tiem garām nesa monstranci, es nodomāju - šie ļaudis tiešām tic, ka tas ir Kungs, nevis vienkārši maize un vīns. Ja tas ir Jēzus, tā ir vienīgā atbilstošā reakcija. Ja jau pat karaļa priekšā ir jānometas uz ceļiem, tad vēl jo vairāk tas jādara karaļu Karaļa, kungu Kunga priekšā. Vai vispār ir droši nekrist ceļos?
Tomēr, es turpināju apcerēt, ja nu tas nav Jēzus? Ja nu monstrancē nav Jēzus, tad tas, ko viņi darīja, bija rupja elku pielūgšana. Un vai tad ir droši mesties ceļos?
Šī situācija izgaismoja to, ko Skots visu laiku bija teicis:
katoļu Baznīca nav vienkārši cita konfesija, tā ir vai nu patiesa, vai velnišķa."

/Leģendārā grāmata "Pārnākšana Romā. Rome Sweet Home" - Skots un Kimberlija Hāni.
http://mieramtuvu.lv/?view=projekti_detail&Id=322,
http://www.scotthahn.com/index.html/
Bantu
pievienojies: 20.11.2012
Komentāri: 150
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
11.02.2016 23:00
"Bērnam vecāki ir lielākā autoritāte, bet, ja viņš redz, ka viņa vecāki nometas ceļos vēl kādas lielākas Autoritātes priekšā - tas ir iespaidīgi.
..
Ir viena ļoti spēcīga lieta un tā ir aizlūgšana.
Aizlūgšanai ir atombumbas spēks.
Ja par kādu aizlūdz, rezultāts noteikti būs agrāk vai vēlāk."

/Iveta Godiņa,
10.01.2016. raidījuma «Saknes debesīs» videostāsts par Rīgas Jēzus draudzes svētdienas skolu - http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/10.01.2016-iveta-godina-laujam-piedzivot-dievkalpojumu-jau-no-bernibas.id63631//
Bantu
pievienojies: 20.11.2012
Komentāri: 150
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
28.10.2016 21:55
"Sātans sāka lielīties, sacīdams: "Re nu, es panācu, ka pakrīt, kāda klostermāsa Anglijā! Kopš aizvakardienas viņa pieder mums."
Pēc tam viņš paskaidroja savu taktiku, ar kādu bija ieradis rīkoties.
"Kad aplencam kādu Dievam veltītu dvēseli, mēs vispirms kārdinām viņu mazās, nenozīmīgās lietās. Tā mums izdevās likt viņai noticēt, ka priekšniece viņu mīl mazāk nekā pārējās māsas. Viņa sāka izjust greizsirdību, kas viņu pamudināja rakstīt slepenas vēstules. Galu galā viņa izvēlējās atstāt klosteri.
Un cik daudz gan klosterļaužu dvēseļu mēs notveram savos tīklos, iedvešot viņām domu, ka citi viņas uzskata par galīgi nevērtīgām un nemīl!
Bet citas mēs iegūstam ar vēlēšanos visu redzēt, visu uzzināt."

"Uzvarēt dvēseli, kura ir izteikusi "trīs sliktos vārdus" (tas ir, "trīs svētsolījumus"), mums [dēmoniem]  nozīmē vairāk nekā pakļaut veselu pilsētu."

"Ja kādā absolūti samaitātā pilsētā Es [Jēzus] atradīšu vienu vienīgu dvēseli, kura ir uzticīga saviem svētsolījumiem, tad varēšu izglābt visu pilsētu."
Nu jūs redzat, kāda atbildība gulst uz vienas vienīgas Dievam uzticīgas dvēseles pleciem."

/Marjama no Betlēmes - mazā arābiete - māsa Emanuēla Maijāra/
pandays
pievienojies: 14.12.2016
Komentāri: 1
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
14.12.2016 22:21
Ja kādam ir vajadzībā pēc video, tad pamācībā, ka datorā var lejupielādēt video no youtube - padoms
Bantu
pievienojies: 20.11.2012
Komentāri: 150
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
24.05.2017 14:46
"Daudzi jaunieši un arī ne tik jauni cilvēki iznīcina sevi, neatraujoties no televīzijas vai interneta, stundām ilgi skatoties vardarbīgas, šausmu vai pornogrāfiskas ainas, klausoties sātanisko roku vai arī nēsājot medaljonus ar maģiskiem un sātaniskiem simboliem. Vai viņi apzinās, ka šādu zīmju nēsāšana nozīmē piederību sātanam (pat ja viņi paši to nezina)? Un pēc tam šie cilvēki man teiks, ka viņiem nav laika lūgt Rožukroni vai ik dienas iet uz Svēto Misi...
Pat bērni iekļūst sātana kalpu izliktajos tīklos. Mūsdienās nav iespējams atvērt kādu skolas lasīšanas grāmatu, komiksu vai noskatīties multiplikācijas filmu, pat ne uzdāvināt bērnam spēli, uzreiz neieraugot neglītuma, vardarbības un netikuma agresiju, ko pauž milzumdaudz dažnedažādi monstri, spoki un raganas. Vai domājam, ka tā ir nevainīga, nekaitīga bērnu rotaļa - Helovīnā pārģērbties par velniem, spēlēt pokemonu spēlītes un jo īpaši - ļauties daudzveidīgajam, visuresošajam un augstākajā mērā satraucošajam Harija Potera fenomenam, kurš taisnā ceļā ved bērnus uz buršanos un pāragru apsēstību?

/Itāļu eksorcists dons Paskvalino Fusko. Aizsardzībai pret ļauno - http://mieramtuvu.lv/?view=projekti_detail&Id=312/
Bantu
pievienojies: 20.11.2012
Komentāri: 150
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
12.04.2018 23:13
"Tas bija pirms diviem mēnešiem. Bija svētdiena. Ar draudzeni bijām aizgājuši uz vienu baznīcu un pēc tam uz otru. Pēc tam aizgājām mājās, un es sēdēju uz palodzes, un viņa man prasa - kas ar tevi ir noticis? Es īsti tajā brīdī nesapratu. Man iestājās miers, krāsas un ļoti tāds īpatnējs stāvoklis. Ja agrāk man likās, ka iedzerot var atbrīvoties, tad salīdzinājumā ar šo izjūtu, iedzeršana ir pilnīgs nekas. Tās gaismas, brīvība un mīlestība...

Teicu draudzenei: „Nu, iedod roku! Parādīšu.” Un es saņēmu viņas rokas, un viņa sāka raudāt. Vaicāju, kas viņai notika, un viņa sacīja, ka viņā ielijusi gaisma un kas dziedinošs. Baznīcā to dēvē par Svētā Gara pieskārienu. Tas ir milzīgs brīnums. Arī mūzikā ir šādi brīži, kad notiek kaut kas maģisks, kad es atbrīvojos un ļaujos pārdabiskajam, Dieva spēkam, mīlestībai un enerģijai. Katra diena ir kā dāvana."

/Toms Juhņevičs, LR1 02.04.2018. raidījums Latvijas dienasgrāmata - http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/latvijas-dienasgramata/ritdiena-sakas-sodien.-muzika-toma-juhnevica-skanu-dienasgramata.a101816/
J.
pievienojies: 13.06.2006
Komentāri: 396
Re: Iedvesmojoši pārdomu citāti
05.07.2019 19:40
Iedvesmojošs šis teiciens nav, bet padomāt var.
Priesteris Elvis Rudovičs :
"Labāk ir būt karstam (dedzīgam) pagānam, nekā - remdenam kristietim."
 
 Saraksts/No citiem avotiem/Iedvesmojoši pārdomu citāti