Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Liecības

'Nogaršot' Debesu valstību
30.04.2015 pl. 13:33

Materiālu sagatavoja Ieva Liede

Izdzīvojot pāvesta Franciska izsludināto "Konsekrētās dzīves gadu", sadarbībā ar laikrakstu "Nāc" turpinām iepazīstināt ar konsekrētajiem ļaudīm Liepājas diecēzē. Šoreiz aicinām tuvāk iepazīt Nabadzīgā Bērna Jēzus kongregācijas māsu Mariju Rafaēlu Ērgli P.I.J.
'Nogaršot' Debesu valstību
Āķītis, uz kura uzķēros
13.04.2015 pl. 13:52

māsa Marija Ginta

Māsai Gintai no Bezvainīgās Vissvētākās Jaunavas Marijas māsu kalpoņu kongregācijas, kura šobrīd studē Romā, 11. aprīlī bija īpaša žēlastība būt audiencē pie pāvesta Franciska. Šīs tikšanās iespaidā, atsaucoties pāvesta pamudinājumam "atgriezties savā Galilejā, sava aicinājuma pirmsākumos", Kunga žēlsirdības svētku priekšvakarā viņa ir uzrakstījusi savu personīgo liecību.
Āķītis, uz kura uzķēros
Dubultais 'parādnieks'
17.03.2015 pl. 18:37

Priesteris Oskars Jabloņskis OP

Laikraksts "Nāc" Konsekrētās dzīves gadā uzsāk rubriku, kurā iepazīstinās ar Liepājas diecēzē kalpojošajiem garīgās kārtas Baznīcas locekļiem. Iepazīsimies ar Liepājas svētā Dominika klostera priekšnieku Oskaru Jabloņski OP.
Dubultais 'parādnieks'
Mīlestības avota pirmsākums
04.07.2014 pl. 17:06
Laulība ir ceļš uz svētumu, uz kuru Dievs aicina vīrieti un sievieti. Tas ir īpašs aicinājums, kura nopietnība jāizvērtē, pirms lēmuma laulāties pieņemšanas. Lai palīdzētu to saprast un savu lēmumu laulāties vēlreiz nopietni pārdomātu, Rīgas arhidiecēzē kopš 2003. gada ir noteikts saderināšanās laiks 6 mēnešu garumā, kuru laikā viens no svarīgiem ieteikumiem saderinātajiem ir apmeklēt Saderināto un iemīlējušos vakarus, ko organizē Laulāto Tikšanās. Kopš šī gada līdzīgu lēmumu ir pieņēmis Liepājas diecēzes bīskaps, izsludinot to gan priesteriem gan ticīgajai tautai.
Mīlestības avota pirmsākums
Kāpēc Katoļu Baznīcai ir taisnība
08.05.2013 pl. 16:57

Mirosław Rucki

Bērnībā man nebija iespējas iepazīties ar Katoļu Baznīcas mācību. Mani vecāki sevi uzskatīja par ateistiem, un es nebiju pat kristīts. Šodien esmu katolis tāpēc, ka to izvēlējos pārliecībā, ka Baznīcai ir taisnība un tā aizvedīs mani līdz pestīšanai.
Kāpēc Katoļu Baznīcai ir taisnība
Sajaucu garīgumu ar maģiju
10.04.2013 pl. 11:26

Malgožata

Esmu dzimusi un augusi katoļu ģimenē. Esmu saņēmusi visus sakramentus, regulāri piedalījos Svētajā Misē, katru dienu lūdzos. Tas ilga apmēram līdz 16 gadu vecumam, kad 1993. gadā nejauši iepazinos ar puisi, ar kuru ļoti sadraudzējāmies.
Sajaucu garīgumu ar maģiju
Mākslīgā apaugļošana ir "ārpus likuma" - kāda ginekologa stāsts
05.03.2012 pl. 11:57

Marks Mališevs, pēc S. Adaševiča uzrunas „Par in vitro fertilizāciju”

Iespējams jau šogad Latvijā tiks ieviesta valsts apmaksāta „neauglības ārstēšanas” programma, kas ļaus par nodokļu maksātāju naudu veikt mākslīgo apaugļošanu. Par to, kas slēpjas aiz šīs procedūras, spilgti liecina serbu ārsts-ginekologs Stojans Adaševičs, kurš pats ir piedalījies ārpusķermeņa apaugļošanas procedūrās.

Mākslīgā apaugļošana ir "ārpus likuma" - kāda ginekologa stāsts
Saruna ar eksorcistu: kādas ir sekas tam, ka netiek runāts par dēmoniem?
16.11.2011 pl. 13:06

No poļu val. tulkoja t.Augustīns OP

Priesteris un eksorcists Gabriēls Amorts stāsta par eksorcistu trūkumu lielās valstīs, par to, ko darīt, ja eksorcists nav pieejams un to, ka sātana eksistenci nedrīkst noliegt.

Saruna ar eksorcistu: kādas ir sekas tam, ka netiek runāts par dēmoniem?
Eksorcists G. Amorts: velnam ir ļoti liela vara
26.10.2011 pl. 13:58

No poļu val. tulkoja t.Augustīns OP

Priesteris un eksorcists Gabriēls Amorts stāsta par zīlnieku varu un par ietekmi, kādu var atstāt līdzcilvēki, kuri neseko Dievam norādījumiem.

Eksorcists G. Amorts: velnam ir ļoti liela vara
Mana dzīve cīņā ar sātanu
13.10.2011 pl. 13:59

2010. gadā Itālijā klajā nāca Starptautiskās Eksorcistu organizācijas dibinātāja priestera Gabriela Amorta grāmata "Eksorcista atmiņas. Mana dzīve cīņā ar sātanu". Grāmatā savas eksorcista liecības priesteris sniedz kā atbildes uz žurnālista Marka Tosati jautājumiem.  

Mana dzīve cīņā ar sātanu
Lapas:iepriekšējā12345678nākamā