Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Liecības

Pamatā ir Mīlestība
13.02.2006 pl. 14:34

Dace Lina – Fisenko

Ilze un Ziedonis Veinbergi uzskata, ka tikai ar Dievu ģimene ir pilnvērtīga. Bez abpusējas mīlestības pāris nevar iedomāties kopdzīvi, kā arī uzskata, ka Mīlestība un pacietība ir bērnu audzināšanas pamats.

Pamatā ir Mīlestība
Priestera Andrea Santoro un Turcijas gruzīnu kopienas vēstule pāvestam
09.02.2006 pl. 20:15

Piektdien, 10. februārī, svētā Jāņa Laterāna bazilikā notiks Turcijā noslepkavotā itāliešu misionāra Andrea Santoro bēru dievkalpojums. Dažas dienas pirms barbariskās nogalināšanas, priesteris Santoro nosūtīja vēstuli pāvestam Benediktam XVI.

Priestera Andrea Santoro un Turcijas gruzīnu kopienas vēstule pāvestam
Atmiņās kopā ar B. Sloskānu. Saruna ar Kārli Bricu.
16.01.2006 pl. 18:25

Pr. Andris Marija Jerumanis

Ārsts Kārlis Brics ir dzimis 1924. gada 6. septembrī Viļānu pagastā. Uzaudzis astoņu bērnu ģimenē, mācījies Varakļānu vidusskolā un pēc kara nonācis Beļģijā, kur apprecējās ar Lūciju Mendriku no Rēzeknes. Viņu ģimenē piedzima četri bērni. Kārlis Brics ļoti labi pazina bīskapu Sloskānu, jo bija viņa ārsts.

Atmiņās kopā ar B. Sloskānu. Saruna arKārli Bricu.
Kardināls Bertone: "Noslēdzās divu pāvestu gads"
14.01.2006 pl. 16:05

2005. gads bija „divu pāvestu” gads – teica kardināls Tarcizio Bertone. Pāvesta Jāņa Pāvila II nāve un Benedikta XVI ievēlēšana bija divi ārkārtīgi nozīmīgi notikumi Baznīcas dzīvē. Tie notika Euharistijas gadā.

Kardināls Bertone: "Noslēdzās divu pāvestu gads"
Kalna Mācības vēstnesis (3.daļa)
15.12.2005 pl. 12:46

„Svētīgi ir lēnprātīgie, jo viņi iemantos zemi.” (Mt 5, 4)

Portāla sadaļā Liecības sākām iepazīties ar godināmo bīskapu Boļeslavu Sloskānu kā Kalna Mācības vēstnesi. Sadarbojoties ar izdevumu "Nāc" varam turpināt ieskatīties godināmā bīskapa dzīves stāstā.

Kalna Mācības vēstnesis (3.daļa)
Franko Dzefirelli: Dievs un es
01.12.2005 pl. 20:05

www.bs.francis.ru

Intervija ar slaveno itāļu kino un teātra, filmu - "Jēzus no Nāceretes" un "Brālis Saule, Māsa Mēness” režisoru Franko Dzefirelli (Franco Zeffirelli). Ar režisoru sarunājas br. Mario Konte OFM Conv.

Franko Dzefirelli: Dievs un es
Svētie Raksti palīdz atklāt ticības nozīmi
09.11.2005 pl. 22:10

Apcerē pirms lūgšanas „Kunga Eņģelis” 6. novembrī Benedikts XVI aicināja ticīgos atklāt „lectio divina” jeb Svēto Rakstu garīgās lasīšanas prakses nozīmi un skaistumu. Pāvests atgādināja, ka šāda prakse balstās uz Bībeles tekstu lasīšanu, iedziļināšanos, meditāciju, līdz to satura ‘norīšanai un sulas izspiešanai’, lai tā kļūtu par dzīvības limfu mūsu garīgajā dzīvē. Par „lectio divina” nozīmi stāsta Bozē monastiskās kopienas vadītājs tēvs Enzo Bianki.

Svētie Raksti palīdz atklāt ticības nozīmi
Mana māsa – svētā Terēze no Bērna Jēzus
17.10.2005 pl. 18:47

„Mazas dvēseles, proti, nepretenciozi cilvēki, tūlīt saprotas ar sv. Terēzi no Bērna Jēzus un atdod sevi viņas garīgās bērnības skolā.” (bīskaps Sloskāns)

Lai labāk izprastu bīskapa Sloskāna garīgo tēlu, tas ir jāskata svētās Terēzes gaismā, kuras svētkus svinam 1. oktobrī. Tas ir nenoliedzami, ka starp godināmo bīskapu un Francijas svēto, karmelītu mūķeni pastāv garīga saistība, kuru ir vērts izcelt.

Mana māsa – svētā Terēze no Bērna Jēzus
Kardināla Klementa Augusta fon Gālena ceļš uz svētumu
10.10.2005 pl. 10:50

Kardināls Hosē Saraiva Martins svētdien svētā Pētera bazilikā vadīja beatifikācijas svinības, altāru godā paaugstinot Minsteres bīskapu kardinālu Klementu Augustu fon Gālenu, kuru pazīstam kā nelokāmu cīnītāju pret nacistu varu. Viņš asi nosodīja Hitlera apstiprināto eitānizijas un ebreju genocīda programmu.

Kardināla Klementa Augusta fon Gālena ceļš uz svētumu
Kopā ar Dievu nekas nav par grūtu
20.08.2005 pl. 20:09

Dace - Lina Fisenko

Ik gadu Anna Kancāne apciemo savas dzimtās mājas Latvijā. Astoņdesmit divu gadu vecumā, viņa vēl joprojām ir aktīva dzīvības aizstāve un latviešu kultūras cienītāja. Pirms četrpadsmit gadiem Kancānes kundze devās ceļā no Amerikas uz Latviju ar vēlmi palīdzēt grūtībās nonākušajām jaunajām māmiņām.

Kopā ar Dievu nekas nav par grūtu
Lapas:iepriekšējā12345678nākamā