Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Raksti

Svētā Gara augļi (II)
13.11.2019 pl. 08:09

Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins

(Turpinājums)
Svētais Gars dod brīvību no iekšēja satraukuma vai jūtu sfēras bangām. Miers ir auglis un sekas pilnīgam priekam un mīlestībai. Neviens nevarētu pilnībā priecāties, ja būtu iekšēji nemierīgs, tas nozīmē, ja vispirms nebūtu brīvs no dumpīgām, neapvaldītām jūtām un impulsiem. Pilnīga mīlestība un prieks pēc savas būtības izslēdz cilvēka iekšējo nesakārtotību un nemieru.
Svētā Gara augļi (II)
Steigsimies mīlēt cilvēkus
04.11.2019 pl. 16:05

Priesteris Andris Ševels MIC, Daugavpils Jēzus Sirds draudzes prāvests

Novembra sākumā, kad dabā nolasām atgādinājumu par aiziešanas nenovēršamību, ticīgie Latvijā biežāk apmeklē kapsētas, lai atcerētos savus dārgos tuviniekus, lūgtos par viņiem un apliecinātu tiem savu mīlestību. Skumjas, ko rada tuvinieka aiziešana no šīs dzīves, tomēr nespēj nomākt ticību mūžīgajai dzīvei un augšāmcelšanās cerību.
Steigsimies mīlēt cilvēkus
Jaunā klostera ēka kā Dieva brīnums Foto galerija
31.10.2019 pl. 11:19

Intervēja Ieva Liede

2017. gada augustā tika iesvētīts pamatakmens Jēzus un Marijas dominikāņu māsu misionāru klostera ēkai Liepājā, Lauku ielā 52. Kā stāsta klostermāsa Diāna Jaks, ir grūti noticēt, ka tik īsā laikā klosteris ir pabeigts. Pirms tam saimniecības ēkas tika pielāgotas dzīvošanas vajadzībām.
Jaunā klostera ēka kā Dieva brīnums
Latvijas Bīskapu konference par ticīgo dalību Svētajā Misē
21.10.2019 pl. 18:15
Jau kādu laiku no Latvijas ticīgo un priesteru puses tika aktualizēts jautājums par to, kā jārīkojas ticīgajiem dažos Svētās Mises brīžos. Tie dažādās draudzēs bija atšķirīgi un izraisīja zināmu nesaprašanos. Šis jautājums ir gana būtisks, kaut arī kādam varbūt šķiet – kāda starpība, kurā draudzē kā liturģija tiek piedzīvota. Kādēļ tas ir būtisks nevis otršķirīgs jautājums?
Latvijas Bīskapu konference par ticīgo dalību Svētajā Misē
Rožukroņa lūgšanas spēks
02.10.2019 pl. 16:15
Oktobris ir Dievmātei veltīts mēnesis, kurā mēs draudzēs un arī ģimenēs kopīgi lūdzamies Rožukroni – pasaulē vienu no visizplatītākajām un mīļākajām lūgšanām. Baznīca vienmēr ir atzinusi šīs lūgšanas īpašo iedarbību. Laikā, kad tika apdraudēta pati kristietība, ticīgie atzina, ka Rožukroņa lūgšanas spēka dēļ draudi attālinājās. Gadsimtu gaitā gan Dievmāte, gan pāvesti, gan bīskapi un garīdznieki ir aicinājuši ticīgo tautu ik dienas veltīt laiku Rožukronim, lai izlūgtu mieru sev, savām ģimenēm un pasaulei.
Rožukroņa lūgšanas spēks
Svētā Gara augļi
18.09.2019 pl. 15:18

Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins

Svētā Gara dāvanas ļauj uzplaukt kristieša garīgajai dzīvei. Tās kļūst kā daudzkrāsaini ziedi, kas atklāj kristīgās garīgās dzīves bagātību. Tomēr ziedi nav mērķis paši sev, bet pēc savas dabas tiecas izdot pastāvīgus augļus. Augļi vainago augu dzīves ciklu.
Svētā Gara augļi
Pāvests Francisks par Amazones reģiona Bīskapu sinodi
10.09.2019 pl. 16:15
No 6. līdz 27. oktobrim Vatikānā norisināsies Bīskapu sinode, kas veltīta Amazones reģionam.
Intervijā portālam Vatican Insider pāvests sacīja, ka Amazones sinode būs "Svētā Gara vadīts kopības darbs. Gaidāmā sinode ir "steidzama" sapulcēšanās, - tā nebūs ne zinātnieku, ne politiķu, bet gan Baznīcas, un tajā paredzētajās diskusijās galvenā uzmanība būs pievērsta evaņģelizācijai".
Pāvests Francisks par Amazones reģiona Bīskapu sinodi
Atšķirībā no mums, Jēzus patiešām pazīst citu sirdis
20.08.2019 pl. 08:14

Pr. Džons R. P. Rasels (John R.P. Russel)

Jēzus zināja, ko rakstu mācītāji domā (Mt 9,4). Viņš zina arī to, ko mēs domājam. Viņš zina visu. Dieva pilnīgajā visa zināšanā nav trūkumu. Tas gan neattiecas uz Viņa radībām - pat ne eņģeļiem: kritušajiem vai nekritušajiem.
Atšķirībā no mums, Jēzus patiešām pazīst citu sirdis
Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā
16.08.2019 pl. 11:25
Aglonieši! Svētceļnieki! Dāmas un kungi!
Man ir liels gods kārtējo reizi būt kopā ar jums šajos svētkos, šogad pirmo reizi – arī kā Valsts prezidentam.
Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā
Kā aiziet pie grēksūdzes, ja neesi to darījis gadiem ilgi
12.08.2019 pl. 12:37

Filips Kosloski (Philip Kosloski)

Doties pie grēksūdzes pirmo reizi pēc 5, 10, 20, 30 (vai vairāk gadiem) var būt biedējoši. Mēs zinām, ka tas būtu jādara, bet viena mūsu daļa tam pretojas, vai arī mums pat var būt bailes atkal sākt iet pie šī Sakramenta. Līdzās kauna sajūtai mēs, iespējams, esam pat aizmirsuši, iet pie grēksūdzes.
Kā aiziet pie grēksūdzes, ja neesi to darījis gadiem ilgi
Lapas:iepriekšējā123...464748nākamā