Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Aktuāli  Liturģiskās mūzikas darbnīcas Liepājā 2019. gadā

Liepājas Sv. Dominika klosterī turpinās Liturģiskās mūzikas darbnīcu cikls. Nākamās notiks 8.-10. februārī, tēma - Psalmu dziedāšana. Gavēņa laika dziedājumus mācīsimies 22.-24. martā, bet maijā darbnīcās gatavosimies Svētā Gara nosūtīšanas svētkiem.

Ikreiz liturģiskās mūzikas darbnīcas sāksies piektdienas vakarā 19.30 un beigsies svētdienā aptuveni 15.00. Protams, ja var paspēt, ierasties piektdienā var jau uz Svēto Misi 18.30. Darbnīcu laikā lūgsimies, mācīsimies dziedājumus, uzklausīsim t. Oskara OP lekcijas. Saņemsiet nošu materiālus. Piedalīties var jebkurš, kam interesē katoļu Baznīcas liturģija un mūzika un grib vairāk uzzināt par to. Var piedalīties gan iepriekšējo mūzikas darbnīcu dalībnieki, gan tie, kas vēlas nākt pirmo reizi. Pieteikšanās un informācija pie Kristīnes 26705843, un vēlams pieteikties vēlākais 3 dienas pirms mūzikas darbnīcu sākuma, lai varētu dalībniekiem sagatavot nepieciešamos materiālus. Visi dalībnieki kopīgi ieturam maltītes klosterī, turpat arī tiem, kas nav liepājnieki, iespējamas naktsmājas. Norises nodrošināšanai lūdzam ziedojumu.

Savukārt vasarā, no Jāņiem līdz Pēteriem (no 24. līdz 29. jūnijam) mūzikas darbnīcas Liepājā vadīs poļu komponists un diriģents Pāvels Bembeneks (Paweł Bębenek). Tuvāka informācija drīz sekos!

Uz Liturģiskās mūzikas darbnīcām, kas notiks 8.-10. februārī, pieteikumus gaidām līdz 4. februārim pa tel. 26705843

Kristīne Locika
Liepājas Sv. Dominika baznīcas Sholas vadītāja