Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Līdz septembra vidum Svētā Meinarda salu var sasniegt kājām Foto galerija

No 15. augusta līdz 15. septembrim, atsaucoties Ogres pašvaldības lūgumam, AS “Latvenergo” nodrošina pazeminātu ūdenslīmeni Rīgas HES ūdenskrātuvē, tādējādi līdz Ikškiles baznīcas drupām iespējams aiziet sausām kājām pa bijušo ceļa vietu, kam abās pusēs saglabājušies vecās koku alejas celmi.

Portugālē pirmoreiz par priesteri ordinēts akls vīrietis celebrē Sv. Misi Fatimā

Pr. Tjago Varenda (Tiago Varanda), kurš iedzimtas glaukomas dēļ ir akls kopš 16 gadu vecuma, tika ordinēts par priesteri 2019. gada 15. jūlijā Marijas svētvietā - Sameiro Dievmātes sanktuārijā Bragā, Portugālē.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

"Jēzu, uzticos Tev!"- jauns mūzikas albums ar Pāvela Bembeneka dziesmām

Aglonā Marijas Debesīs uzņemšanas svētku laikā pirmo reizi taps pieejams disks „Jēzu, uzticos Tev!”. Tajā ietvertas 15 poļu liturģiskās mūzikas komponista Pāvela Bembeneka dziesmas latviešu valodā, un ieraksts veikts Liturģiskās mūzikas darbnīcu laikā, kas notika 24.-29. jūnijā Liepāja Sv. Dominika klosterī.

Medžugorjē notiek jauniešu festivāls

Vairāk nekā 50 tk. jauniešu no visas pasaules 400 priesteru pavadībā ir ieradušies Medžugorjes svētnīcā, lai piedalītos 30. jauniešu festivālā un pārdomātu Evaņģēlija aicinājumu "Seko man".

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Ceļš uz Aglonu ir sācies Foto galerija

Šodien, 27. jūlijā, ar svētceļojuma devīzes vārdiem no apustuļa Pāvila vēstules korintiešiem "Jūs nepiederat sev", kājām uz Aglonu no Liepājas ceļu uzsāka Liepājas diecēzes svētceļnieki.

Pāvests: Evaņģēlijs ir uguns, kas izmaina pasauli un cilvēka sirdi

"Ir labi sevi dēvēt par kristieti, bet vispirms mums vajag būt kristiešiem konkrētās dzīves situācijās," uzrunā pirms lūgšanas "Kunga eņģelis" uzsvēra pāvests.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Draudze sakārto apbedījumus baznīcas kriptā Foto galerija

Sestdien, 6. jūlijā, Vecpils Svētā Laurencija katoļu baznīcā vizītē bija ieradies Liepājas bīskaps Viktors Stulpins, lai kopā ar draudzi un klātesošajiem aizlūgtu par baznīcas kriptā pārapbedītajiem, starp kuriem arī mirušie priesteri.

Pāvests solidarizējas ar Indijas iedzīvotājiem

Pāvests Francisks ir nosūtījis līdzjūtības un solidaritātes apliecinājumus Indijas iedzīvotājiem, kuri cietuši postošā viesuļvētrā, kāda plosījās valsts dienvidrietumu reģionā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Atšķirībā no mums, Jēzus patiešām pazīst citu sirdis

Jēzus zināja, ko rakstu mācītāji domā (Mt 9,4). Viņš zina arī to, ko mēs domājam. Viņš zina visu. Dieva pilnīgajā visa zināšanā nav trūkumu. Tas gan neattiecas uz Viņa radībām - pat ne eņģeļiem: kritušajiem vai nekritušajiem.

Lasīt tālāk

Arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs Aglonā: "Kā visi mirst Ādamā, tā visi atkal kļūs dzīvi Kristū"

Arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča teiktais Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku Svētajā Misē Aglonā 2019. gada 15 augustā.

Lasīt tālāk

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā

Aglonieši! Svētceļnieki! Dāmas un kungi!
Man ir liels gods kārtējo reizi būt kopā ar jums šajos svētkos, šogad pirmo reizi – arī kā Valsts prezidentam.

Lasīt tālāk