Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Palīdzi jauniešiem nokļūt uz Pasaules Jauniešu dienām Lisabonā!

Līdz Pasaules Jauniešu dienām palicis nedaudz vairāk par mēnesi! Jaunieši vēlas doties uz Portugāli kopār ar vēl miljoniem jauniešu no citām valstīm kopīgi svinēt un pateikties Dievam! Tomēr viņiem nepieciešams atbalsts, lai to īstenotu.

Parīzes Dievmātes katedrāles jumta rekonstrukcija sasniedz svarīgu pagrieziena punktu

Strādājot ar rokas instrumentiem un izmantojot tādas pašas metodes kā 12. gadsimtā, amatnieku kolektīvs ir tuvu tam, lai pabeigtu jumta atjaunošanu.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Nedēļas nogalē desmito reizi notiks "Baznīcu nakts" un trešo reizi – "Atvērto baznīcu diena"

2023. gadā garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” norisināsies desmito reizi un šogad pulcēs vismaz 180 dažādas tradicionālo kristīgo konfesiju baznīcas visā Latvijā.

Kardināls Mateo Dzupi dodas uz Kijivu

Kara kontekstā vienīgās dialoga puses ir Ukrainas prezidents Zelenskis un Krievijas prezidents Putins, un kardināla Mateo Dzupi mērķis ir "pirmām kārtām veicināt labvēlīgu vidi, atmosfēru, kas var novest pie miera procesiem", teica Vatikāna valsts sekretārs, skaidrojot kardināla Dzupi misiju.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

"Atvērto baznīcu diena" Ezeres katoļu draudzē: atceroties priesteri Gati Mārtiņu Bezdelīgu...

Pēc vairāku gadu pārtraukuma, mūsu draudze nolēma piedalīties „Atvērto baznīcu dienā 2023”. Bez koncerta un citām aktivitātēm. Klusi atvērām savas baznīcas durvis, lai ienākušie varētu apskatīt aizsaulē aizgājušā priestera Gata Mārtiņa Bezdelīgas gleznas, bagātinātu savu dvēseli klusumā un pārdomātu par Mūžīgo.... par Dzīvību.

Pāvestam veiktā operācija noritējusi veiksmīgi

Ķirurģiskā operācija, kas pāvestam tika veikta Romas Džemelli slimnīcā, noritēja “bez sarežģījumiem” un “ilga trīs stundas” – paziņoja Vatikāna preses dienesta direktors Mateo Bruni.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Atvērto baznīcu diena: Aicinājums uz Svētā Gara nosūtīšanas vigīliju

27. maijā, garīgās kultūras notikuma "Baznīcu nakts" un "Atvērto baznīcu diena" ietvaros, Liepājas Sv. Dominika draudze aicina iepazīties ar kopienu un ņemt dalību Sv. Gara nosūtīšanas vigīlijā.

Francisks par svēto Terēzi: pārvarēt savu egoismu un mīlēt Jēzu

Trešdienas, 7. jūnija, vispārējās audiences laikā pāvests turpināja katehēžu ciklu par apustulisko dedzību. Šoreiz viņš pievērsās misiju aizbildnei – svētajai Terēzei no Bērna Jēzus, kura piedzima pirms 150 gadiem. Francisks darīja zināmu, ka šajā sakarā ir nolēmis veltīt viņai apustulisko pamudinājumu.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Dzīvosim Svētajā Garā!

Lai gan ikviens cilvēks vēlas būt labs, mīlestības, prieka, miera, lēnprātības pilns, viņš to nespēj panākt vien paša spēkiem. Šādus augļus var dot tikai Svētais Gars. Gara augļi nav tikai mūsu pašu pūliņu un darba rezultāts, kas saistīts ar mūsu stingro raksturu vai gribasspēku, bet gan Svētā Gara darbības augļi. Tie ir garīgās atdzimšanas jeb nedalītas sirds un pārveidota domāšanas veida augļi.

Lasīt tālāk

Sieviete – harmonija, poēzija, skaistums

Mīļie lasītāji, katru gadu maija otrajā svētdienā mēs Latvijā svinam Mātes dienu. Tādēļ pārdomāsim par sievietes-mātes brīnišķīgo aicinājumu. Mēģināsim rast atbildi uz jautājumu: “Kad sieviete jutīsies laimīga ģimenē?” Reiz es dzirdēju skaistu domu, ka sieviete ir radīta, lai nestu pasaulē mīlestību un harmoniju. Tādēļ arī sievas aicinājums ir būt ģimenes sirdij, tās pavarda sargātājai.

Lasīt tālāk

Vīrieša identitāte

Lai arī daudziem no mums nav grūtības sadzīvot ar savu identitāti, tomēr pasaulē un arī Latvijā sastopamies ar cilvēkiem, kam tas nav pašsaprotami. Grūtības piedzīvo pusaudži, kuri nobriestot meklē savu identitāti, un tas droši vien ir tādēļ, ka trūkst labu piemēru. Trūkst stabilitātes, stipru ģimeņu, un ir vēl daudz citu iemeslu, kas satrauktajiem prātiem liek uzdot jautājumus, uz kuriem ne vienmēr atrodamas atbildes. Turpinot iesākto tēmu par dzimumidentitāti, piedāvājam fragmentus no priestera Mareka Dzevecka (Marek Dziewiecki) grāmatas “Viņa, viņš un mīlestība” (“Ona, on i miłość”).

Lasīt tālāk