Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Sākas pieteikšanās konkursam "Latvijas sakrālais mantojums"

Kopš šī gada 11. marta ir sākusies pieteikšanās Rietumu Bankas labdarības fonda konkursam “Latvijas sakrālais mantojums”, aicinot draudzes pieteikt arhitektūras un mākslas pieminekļus to restaurācijai un saglabāšanai turpmākiem gadiem.

Kas tālāk notiks ar kardinālu Pellu?

13. martā kardinālam Džordžam Pellam tika piespriests sods – brīvības atņemšana uz sešiem gadiem cietumā saistībā ar piecām apsūdzībām par nepilngadīgu personu seksuālu izmantošanu. Lai gan ar sprieduma nolasīšanu parasti beidzas lietas izskatīšana, kardināla Pella situācija ir tālu no atrisinājuma.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Andris Kravalis: Šis kalpojums ir cieši saistīts ar arhibīskapa sūtību

Nominētais bīskaps Andris Kravalis atklāj "Vatikāna Radio" ar kādām izjūtām uztvēra ziņu par savu nominēšanu un kā redz palīgbīskapa kalpojumu.

EU bīskapi: "Brexit nespēs pārraut brālīguma saikni"

“Brexit nespēs pārraut brālīguma saikni starp mums un mūsu brāļiem Lielbritānijā,” apliecina Eiropas Savienības Bīskapu konferenču komisijas dalībnieki.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Baznīcu nakts 2019: pieteikšanās sākusies

Sākusies kristīgo draudžu pieteikšanās 2019. gada Baznīcu naktij, kas notiks 7. jūnijā. Draudzes ir aicinātas pieteikt dalību no 7. marta līdz 14. aprīlim, aizpildot dalībnieku anketu www.baznicunakts.lv.

Lai cik grumbuļainas būtu mūsu takas, Dievs mūs nekad nepamet

Turpinot skaidrot "Tēvs mūsu" lūgšanu, 20. marta katehēzē pāvests pievērsās trešajam lūgumam "Tavs prāts lai notiek". Lai izprastu tā būtību, ir jāpatur prātā, ka Dievs, nekad nepagurdams, rūpējas par cilvēkiem un pasauli – viņš norādīja.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Latvijas Katoļu Baznīcas cietumu kapelānu tikšanās Liepājā

9. februārī Liepājā notika Romas Katoliskās Baznīcas Latvijā Cietuma kapelānu tikšanās, uz kuru bija ieradušies kalpotāji no dažadām Latvijas pilsētām.

Ātrās un vieglās peļņas ilūzija ved pie nabadzības

Pirmdien, 18. martā, audiencē pie pāvesta ieradās aptuveni 1000 Itālijas Republikas Revīzijas palātas locekļi. Viņu vidū bija tiesneši, administratīvais personāls un viņu ģimenes locekļi un draugi. Palātas uzdevums – rūpēties par visas sabiedrības kopējo labumu.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Lepnības briesmas un pazemības spēks

Iesāksim šīs pārdomas par pazemību kā tikumu fundamentu, lasot fragmentu no svētā apustuļa Pāvila vēstules Filipiešiem:

Lasīt tālāk

Vērtīgās vīnogas

Kristus to vien gaida, lai varētu dāvināt savu mīlestību. Viņš sauc par svētīgiem tos, kam skaidra sirds un kas pēc tās ilgojas.

Lasīt tālāk

Plosiet savas sirdis, nevis savas drēbes (Joēla 2, 13)

Sākoties Lielā gavēņa laikam, kristieši (diemžēl ne visi) sāk domāt par to, ko apņemties gavēnī: no kā varētu atteikties un ko varētu apņemties. Būtiski ir uzsvērt, ka pats svarīgākais nav uzvesties atbilstoši gavēņa laika atmosfērai, proti, ievērot gavēni vien ārēji un formāli.

Lasīt tālāk