Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Karmela garīguma tīmekļa lapai jauns vizuālais tēls

Ir pagājusi jau nedēļa kopš Karmela garīguma interneta vietne www.karmel.lv ir ieguvusi jaunu vizuālo tēlu. Karmela kopiena ir priecīga prezentēt to visiem saviem sekotājiem un ikvienam kurš aktīvi iesaistās un seko līdzi Karmela aktualitātēm Latvijā.

Iznāk grāmata par priesterisko celibātu

Emeritētais pāvests Benedikts XVI un Dievišķā Kulta un Sakramentu disciplīnas kongregācijas prefekts, kardināls Roberts Sara kavējas debatēs par celibātu un iespēju ordinēt precētus vīriešus. Katrs no viņiem savu nostāju un pamatojumu ir izklāstījis atsevišķā tekstā. Tie ir iekļauti grāmatā, kas 15. janvārī tiks izdota Francijā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Vatikānā akreditējusies jaunā vēstniece pie Svētā Krēsla

Pāvests Francisks pieņēma Seišelu salu, Mali, Andoras, Kenijas, Latvijas un Nigēras pilnvaroto vēstnieku pie Svētā Krēsla akreditācijas vēstules. Latvijas pilnvarotā vēstniece pie Svētā Krēsla ir Elita Kuzmas kundze.

Iznācis Pontifikālās Bībeles komisijas dokuments "Kas ir cilvēks?"

“Kas ir cilvēks?” Dokumentu ar šādu nosaukumu ir izdevusi Pontifikālā Bībeles komisija. Tā ir atbildējusi uz pāvesta Franciska aicinājumu dāvāt Baznīcai un pasaulei gaismas un cerības vēsti, pamatojoties uz Bībeles ekzeģēzes atjaunotām studijām.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Uzņemt Kristu savās mājās

Mazais Betlēmes mājoklis simbolizē Baznīcu, kura sevī uzņem visas zemes tautas un saņem šo tautu dāvanas, kas izsaka Bērna identitāti - zeltu, jo Viņš ir Karalis, vīraku, jo Viņš ir Dievs un mirres, jo Viņš ir Cilvēks.

Svarīgākais mūsu dzīvē ir attiecības ar Dievu

Dvēseles slimības ir jāārstē, un to ārstnieciskais līdzeklis ir piedošanas lūgšana – norādīja pāvests 17. janvāra Svētajā Misē, kas notika Vatikāna viesu nama kapelā. Viņš aicināja ticīgos rūpēties ne tikai par savas miesas, bet arī dvēseles veselību.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Svētku dievkalpojumi Liepājas diecēzē

Kristus dzimšanas svētku un Jaunā gada dievkalpojumi Liepājas diecēzē.

Pāvests ieceļ pirmo sievieti par Vatikāna valsts sekretāra vietnieci

Jaunā Vatikāna valsts sekretariāta darbiniece uzskata, ka viņas nominācija ir pāvesta Franciska uzmanības apliecinājums sieviešu lomai Baznīcas un sabiedrības dzīvē.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Kas ir tikums?

Jau esam apskatījuši Svētā Gara dāvanas, augļus, esam rakstījuši par kristību Svētajā Garā. Paturam cerību, ka tas ir kalpojis lasītāju ticības padziļināšanai un garīgās dzīves izaugsmei. Turpinājumā centīsimies aplūkot jaunu sadaļu ticības mācībā – tikumus.

Lasīt tālāk

Baznīca svin: Kunga Parādīšanās svētki jeb Zvaigznes diena

Priestera komentārs (06.01.2020)

Uzticīgs cilvēks ir svētīts un laimīgs cilvēks. Tāds varētu būt šīsdienas lielo un skaisto svētku vēstījums. Uzticību var salīdzināt ar Austrumu gudro ceļu pie Jēzus – viņi uzticīgi ļāva zvaigznei tos vadīt un tāpēc nonāca galamērķī.

Lasīt tālāk

Gaisma ir atspīdējusi! Vajag tikai turēties pie tās.

Liepājas diecēzes bīskapa Viktora Stulpina sprediķis Kristus dzimšanas svētku Sv. Misē Liepājas svētā Jāzepa katedrālē (25.12.2019).

Lasīt tālāk