Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Priesteris Mariušs Kempa būs Betlēmes žēlsirdības mājas kapelāns

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs par sociālās rehabilitācijas centra „Betlēmes žēlsirdības māja” kapelānu ir iecēlis priesteri Mariušu Kempu.

Ir vajadzīgs prevencijas apustulāts, lai netiktu nelietīgi izmantoti bērni

Pontifikālajā Meksikas universitātē no 1. līdz 26. jūlijam notiek kurss par mazgadīgo aizsardzību, kā arī par protokoliem un tiesas procesiem pret viņiem veikto pārkāpumu gadījumos. Kursu dalībniekus ar videovēstījuma starpniecību 20. jūlijā uzrunāja pāvests Francisks.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

"Chemin Neuf" aicina jauniešus piedalīties festivālā Francijā

No 4. līdz 11. augustam Otkombas abatijā, Savojas reģionā, Francijā, kopiena “Chemin Neuf” rīkos festivālu jauniešiem “Welcome to paradise” (Laipni lūgts Paradīzē!), kura temats šogad ir “Nākamais solis” (Next step).

Jauns vadītājs dominikāņu ordenim

51 gadu vecais filipīnietis Džerards Francisks Timoners III ir ievēlēts par jauno dominikāņu ordeņa mestru. Viņš ir pirmais aziāts, kuram ģenerālkapitula locekļi ir uzticējuši vadīt seno Sprediķotāju ordeni.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Draudze sakārto apbedījumus baznīcas kriptā Foto galerija

Sestdien, 6. jūlijā, Vecpils Svētā Laurencija katoļu baznīcā vizītē bija ieradies Liepājas bīskaps Viktors Stulpins, lai kopā ar draudzi un klātesošajiem aizlūgtu par baznīcas kriptā pārapbedītajiem, starp kuriem arī mirušie priesteri.

Lai iemantotu dzīvesprieku, ir jāspēj darbu savienot ar lūgšanu

Tad, kad mēs patiešām apstājamies un sākam ieklausīties Kungā, mākoņi izklīst, šaubas atkāpjas, ierādot vietu patiesībai, pazūd bailes un atgriežas miers, un daudzas lietas mūsu dzīvē atkal sakārtojas – sacīja pāvests, svētdien, 21. jūlijā, uzrunājot uz lūgšanu "Kunga eņģelis" Svētā Pētera laukumā sapulcējušos ticīgos. Francisks pievērsās šai dienai veltītajam Evaņģēlija fragmentam par Martu un Mariju (sal. Lk 10, 38-42).

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

"Mēs esam Dieva instrumenti" Foto galerija

Laikā no 24. līdz 30. jūnijam Liepājas Sv. Dominika baznīcā norisinājās Liturģiskās mūzikas darbnīcas ar devīzi „Jēzu, uzticos Tev!”, kuras vadīja poļu komponists un diriģents Pāvels Bembeneks (Paweł Bębenek).

Nominēts jauns Svētā Krēsla preses dienesta direktors

Pāvests ir nominējis jaunu Svētā Krēsla preses dienesta direktoru, šos pienākumus uzticot doktoram Mateo Bruni. Viņš ir dzimis 1976. gada 23. novembrī Vinčesterā Anglijā. Ieguvis diplomu modernajās valodās Romas “Sapienza” universitātē. Kopš 2009. gada jūlija strādā Svētā Krēsla preses dienesta žurnālistu akreditācijas sekcijā par koordinatoru.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Kas kristietībā ir mistiķis?

Daudzās garīgajās tradīcijās ir runa par "mistiķiem" vai "misticismu". Katoliskajā Baznīcā tam ir veltīta īpaša definīcija, un tajā ir aprakstīti daudz svētie, kuri pazīstami kā mistiķi.

Lasīt tālāk

Mazlietotā prakse, kas patiešām iedarbojas uz mūsu vājībām

Iešana pie grēksūdzes nodzēš mūsu grēkus, bet kas notiek tālāk ar vājībām, ko atstājam mūsu gribā?

Lasīt tālāk

Ievainojums ar vārdiem: apvainojums un nievas

No seniem laikiem pastāv rīcības koncepcija nosaukt cilvēku vārdā un nopelt citu priekšā. To sauc par nopelšanu, nievāšanu, apvainošanu, un lai gan acīmredzami šķiet, ka vārdi var ievainot, nav skaidrs, kad tas ir grēks un kad nav.

Lasīt tālāk