Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Raksti

Grēksūdzes sakramenta svētība
17.09.2021 pl. 15:40

t. Pēteris Upenieks MIC (1906-1972)*

Iedomāsimies nabaga Kainu. Pēc padarītā grēka viņš nekur neatrod mieru. Tāds nemiers ir vajājis daudzus grēciniekus. Pēc padarītā grēka viņi nekur neatrod mieru. Lūgsim Svētā Gara gaismu, lai mēs spētu pazīt, kāda labdarība ir grēku piedošana.
Grēksūdzes sakramenta svētība
Svarīgākais tēva uzdevums
10.09.2021 pl. 12:41

Priesteris Andris Ševels MIC,Daugavpils Jēzus Sirds draudzes prāvests

Mūsdienās vairums vīriešu ir nodarbināti ar milzum daudz, viņuprāt, svarīgām lietām, bet bieži aizmirst, ka viņu galvenais dzīves uzdevums ir būt mīlošiem un atbildīgiem vīriem un tēviem. Par šo problēmu grāmatas „Ir vērts būt tēvam” priekšvārdā runā tās autors Jaceks Puļikovskis, vīrs un triju bērnu tēvs: „Vīra un tēva loma – tā ir manas dzīves vissvarīgākā karjera.
Svarīgākais tēva uzdevums
Sv. Jāzeps – laimīgas nāves aizbildnis
03.09.2021 pl. 15:21
Mēs jau neskaitāmas reizes baznīcā sv. Jāzepa svētkos esam dzirdējuši, ka par šī svētā dzīvi daudz neko nezinām, ka viņš ir klusējošs Svētajos Rakstos aprakstīto pestīšanas notikumu dalībnieks. Šķiet, nebūtu jādomā par tādu grūti pieņemamu patiesību kā nāve. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šābrīža situācijā par to dzirdam tik daudz, ka kļūst nomācoši. Tomēr augšāmcelšanos nevar piedzīvot, neizejot cauri nāves vārtiem.
Sv. Jāzeps – laimīgas nāves aizbildnis
Koncertēšana baznīcās
26.08.2021 pl. 14:38

Sagatavoja Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins

1987. gadā Dievišķā kulta kongregācija izdeva instrukciju par koncertiem baznīcās. Tajā piedāvāja bīskapu konferencēm un atbilstoši to kompetencei arī nacionālajām liturģijas un sakrālās mūzikas komisijām pārdomas un interpretāciju par kanoniskajām normām, kas attiecas uz dažādu mūzikas žanru atskaņošanu baznīcās, galvenokārt ārpus liturģiskajām svinībām.
Koncertēšana baznīcās
Prezidents E. Levits Aglonā: Šis laiks mums māca solidaritāti
15.08.2021 pl. 20:21
Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku galvenajā Svētajā Misē.
Prezidents E. Levits Aglonā: Šis laiks mums māca solidaritāti
Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšana Debesu godībā
13.08.2021 pl. 18:32

Priesteris Valdis Drīksna

Augusts Kristum ticīgo dzīvē Latvijā lielā mērā saistās ar dažādu veidu svētceļojumiem uz Aglonu, kas palīdz uzlādēt “garīgos akumulatorus” visam nākamajam gadam un vainagojas ar svētkiem – Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšanu Debesu godībā un procesiju Aglonas bazilikas laukumā.

Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšana Debesu godībā
Aglonas Dievmātes svētbilde
12.08.2021 pl. 11:43
Aglonas bazilikā virs galvenā altāra mūs uzlūko Dievmātes Brīnumdarītājas svētbilde, kas jau vairākus gadsimtus ir Jaunavas Marijas klātbūtnes zīme mūsu zemē un tautā.
Aglonas Dievmātes svētbilde
Sv. Jāzepa parādīšanās Francijā
06.08.2021 pl. 15:47
Jau daudzkārt esam dzirdējuši, ka sv. Jāzeps ir nerunīgs. Svētajos Rakstos nav neviena Jāzepa dialoga ar Mariju vai Jēzu. Evaņģēlijos viņam veltīti tikai 26 panti. Viņu piemin tikai Lūkass un Matejs. Maz vai gandrīz nemaz neesam dzirdējuši par sv. Jāzepa parādīšanos Francijā, mazā Provansas pilsētiņā Kotiņjakā (Cotignac), kur viņš izsaka dažus vārdus.
Sv. Jāzepa parādīšanās Francijā
Latvijas Starpdiecēžu Augstākā Garīgā semināra rektora vēstule
29.07.2021 pl. 09:04

Ļ. cien. Latvijas bīskapi un priesteri! Dārgā ticīgā tauta!
Parastā liturģiskā laika 18. svētdienas (1. augusts) Dieva Vārds mums stāsta par to, cik ļoti cilvēki bija pārņemti ar Jēzus personu. Meklējot Viņu, cilvēki bija gatavi doties uz ezera otru krastu. Cilvēki ļoti vēlējas būt kopā ar Kungu un klausīties Viņa vārdos. Tomēr Vārds ietver sevī fundamentāli svarīgu jautājumu – kāpēc cilvēki meklēja Kungu?

Latvijas Starpdiecēžu Augstākā Garīgā semināra rektora vēstule
Laiks ir mīlestība!
21.07.2021 pl. 11:51
Šodien ļoti daudzi cilvēki sūdzas par laika trūkumu. Mēs esam ļoti aizņemti darbā, mums jārisina neskaitāmas problēmas un ģimenēs vienkārši pietrūkst laika satikties un būt kopā. Mūsdienās vieta, kuru saucam par mājām, ir kļuvusi līdzīga viesnīcai, kurā uz brīdi iegriežamies. Mājinieki savā starpā, protams, sazinās, bet viņiem nav laika izdzīvot kopābūšanas prieku!
Laiks ir mīlestība!
Lapas:123...525354nākamā