Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Raksti

Kardināls Millers: Vācijas sinodālā ceļa postulāti ir viduvējības diktatūra
19.03.2023 pl. 20:53
Teksti, kas pieņemti pirms dažām dienām Vācijas "sinodālā ceļa" 5. plenārsapulcē - ir "viduvējības diktatūras" izpausme, intervijā aģentūrai CNA Deutsch sacīja kardināls Gerhards Ludvigs Millers. Bijušais Ticības mācības kongregācijas prefekts norāda, ka šie postulāti nav savienojami ar katolisko ticību.
KardinālsMillers: Vācijas sinodālā ceļa postulāti ir viduvējības diktatūra
Dzimumidentitātes aktualitāte?!
08.03.2023 pl. 12:54

Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins

Jau pirmajās pēcvēlēšanu dienās izskanēja kāds it kā ne tik aktuāls jautājums mūsu sabiedrībā, tomēr to nevar ignorēt. Daži politiskie spēki Latvijā, sekojot Rietumu kolēģiem, šo jautājumu mēģina politizēt un veidot ideoloģiju. Tas ir jautājums par bērnu dzimumidentitāti un dzimummaiņu.
Dzimumidentitātes aktualitāte?!
Ļausim Dievam mūs samierināt ar sevi!
27.02.2023 pl. 16:55

Priesteris Andris Ševels MIC, Daugavpils Jēzus Sirds draudzes prāvests

Pelnu trešdienā Romas katoļu Baznīcā iesākās Lielā gavēņa jeb četrdesmit dienu gandarīšanas laiks, kura mērķis ir mudināt ticīgos doties personiskās atjaunošanās un atgriešanās ceļā, tādējādi gatavojoties vislielākajiem kristiešu svētkiem – Lieldienām.
Ļausim Dievam mūs samierināt ar sevi!
Labvēlīgais gavēņa laiks
22.02.2023 pl. 08:03

Priesteris Sergejs Ivanovs OP

Apustulis Pāvils vēstulē romiešiem skaidro jūdu likuma ticības un kristīgās brīvības ticības kopsakarības, vienlaicīgi mudinot uz pacietību pret vājajiem ticībā, sacīdams: “Nepazudini ēdiena dēļ to, kura dēļ Kristus ir miris. Jo ne ēšana un dzeršana ir Dieva valstība, bet taisnība un miers, un prieks Svētajā Garā” (Rom 14,15;17).
Labvēlīgais gavēņa laiks
Francisks sniedz interviju aģentūrai "Associated Press"
30.01.2023 pl. 13:59
Otrdien, 24. janvārī, pāvests spāņu valodā sniedza interviju aģentūrai “Associated Press”. Francisks runāja par Benedikta XVI aiziešanu mūžībā, aicināja nevienu nediskriminēt, tai skaitā cilvēkus ar homoseksuālu orientāciju, apliecinot, ka “homoseksuālisms nav noziegums”.
Francisks sniedz interviju aģentūrai "Associated Press"
Palikt sirds atvērtam nežēlīgā un sarūgtinošā pasaulē
24.01.2023 pl. 13:40

Kā mēs varam palikt atvērti jaunai pieredzei un draudzībai, kad dzīve var būt tik grūta? Atvainojiet, ka tā jāsāk, bet būsim godīgi - pasaule var būt nomācoša vieta.

Palikt sirds atvērtam nežēlīgā unsarūgtinošā pasaulē
Pasaules Jauniešu dienas Lisabonā
18.01.2023 pl. 16:44
Vai esat kādreiz piedalījies svētceļojumā, kurā dodas vairāki miljoni jauniešu? Šis svētceļojums jeb PJD (Pasaules Jauniešu dienas) ir piedzīvojums, kuru būs grūti izstāstīt otram, pašam tajā nepiedaloties. Aicināti ir visi, kas vēlas tuvoties Dievam, sastapties ar jauniešiem no visas pasaules un divu nedēļu laikā izdzīvot vienu no skaistākajiem ceļojumiem savā dzīvē.
Pasaules Jauniešu dienas Lisabonā
Benedikts XVI - svētais uzreiz?
03.01.2023 pl. 16:25

Francisks no daudzām pusēm kritizēto vācu pāvestu jau nosaucis par “svēto”. Šī lielā cilvēka mācība esot neaizstājama Baznīcas nākotnei. Pētera Zēvalda, vairāku grāmatu par Benediktu XVI autora, nekrologs.

Benedikts XVI - svētais uzreiz?
Benedikta XVI garīgais testaments
01.01.2023 pl. 22:08
Svētā Krēsla preses birojs ir publicējis mirušā pāvesta Benedikta XVI garīgo testamentu. Viņš aicina visus: Esiet stipri ticībā!
Benedikta XVI garīgais testaments
Ko es meklēju Betlēmes kūtiņā?
25.12.2022 pl. 11:00
Liepājas diecēzes bīskapa Viktora Stulpina sprediķis Kristus Dzimšanas svētkos (25.12.2022).
Ko es meklēju Betlēmes kūtiņā?
Lapas:123...596061nākamā