Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Liecības

"Skaista ir Tava žēlsirdība, Kungs!" Foto galerija
12.07.2022 pl. 19:42
Liepājas Svētā Dominika baznīcā no 27. jūnija līdz 2. jūlijam jau piekto reizi notika Liturģiskās mūzikas darbnīcas „Jēzu, uzticos Tev!”, kuras vadīja poļu komponists un diriģents Pāvels Bembeneks (Paweł Bębenek). Pateicoties Vācijas katoļu labdarības organizācijas “Renovabis” atbalstam un Kristīnes Locikas organizēšanai, kā arī Dominikāņu tēva Oskara Jabloņska OP uzņēmībai un atbalstam, šogad mūzikas darbnīcās piedalījās rekordliels cilvēku skaits.
"Skaista ir Tava žēlsirdība, Kungs!"
“Viņi nesīs augļus pat vecumdienās” (Ps 92,15)
01.07.2022 pl. 09:37

Intervēja Ieva Liede

Vecums ir dzīves posms, kas pienāk pēc gara ceļa, un ilgs mūžs, kā māca Svētie Raksti, ir svētība. “Vecie ļaudis nav atstumtie, no kuriem būtu jādistancējas, bet gan dzīvas Dieva laipnības zīmes, kas dāvā dzīves pārpilnību,” min pāvests Francisks savā vēstījumā Pasaules vecvecāku un veco ļaužu dienai.
“Viņi nesīs augļus pat vecumdienās” (Ps 92,15)
Viņa priestera devīze bija "Ecce servus Tuus" (Lūk, Tavs kalps)
19.05.2020 pl. 14:46
2010. gada 19. maijā no mums šķīrās monsinjors Antons Smelters (1923-2010). Šodien, pieminot priestera Antona desmito nāves gadadienu, atcerēsimies, ko 2011. gadā par savu novadnieku un radinieku Katoļu Kalendāram rakstīja bīskaps Antons Justs (1931-2019).
Viņa priestera devīze bija "Ecce servus Tuus" (Lūk, Tavs kalps)
Josifa Staļina meitas ceļš uz katoļticību
30.09.2019 pl. 08:14
"Euharistija dāvāja man dzīvību," viņa sacīja, "un tēvs būtu nošāvis mani par to, ko es izdarīju."
Josifa Staļina meitas ceļš uz katoļticību
Viens jautājums, kas attiecībās novērš lielāko daļu cīņu
07.11.2018 pl. 07:34

Sāra Robsdotera

"Un ja nu man nav taisnība?"
Šī šokējošā doma iešāvās man prātā, kad es izmisusi biju nokritusi ceļos lūgšanā. Mans vīrs bija izskrējis pa durvīm, un mūsu cīņai nebija rasts nekāds risinājums.
Viens jautājums, kas attiecībās novērš lielāko daļu cīņu
Kristīne Locika: Piedzīvojums ar mūziku Liturģiskās mūzikas darbnīcās Polijā Foto galerija
21.10.2018 pl. 20:04

Šī gada aprīļa beigās - maija sākumā Liepājas Sv. Dominika baznīcā notika starptautisks mūzikas pasākums – Liturģiskās mūzikas darbnīcas poļu komponista un diriģenta Pāvela Bembeneka vadībā, kurās piedalījās dziedātāji un mūziķi gan no Latvijas, gan Lietuvas. Šīs meistarklases mums visiem tik ļoti patika, ka nolēmām nākamajā vasarā organizēt jau garākas - nedēļu ilgas - mūzikas darbnīcas Pāvela Bembeneka vadībā. Tādēļ vēlējos iegūt jaunu pieredzi saistībā ar šādu darbnīcu norisi un devos uz Poliju.

Kristīne Locika: Piedzīvojums ar mūziku Liturģiskās mūzikas darbnīcās Polijā
Svētīgo Luidži un Marijas Kvatroki slavas un goda cauraustā parastā laulības dzīve
06.12.2017 pl. 07:34

Viņš sākotnēji bija viduvējs katolis, viņa cieta katras grūtniecības dēļ – abi bija parasti cilvēki un īsti svētie.

Svētīgie Luidži un Marija Kvatroki nebūt nebija parasti ļaudis, taču, lūkojoties uz viņiem, tas noteikti nebūtu pamanāms. Viņi bija precēts pāris ar četriem bērniem. Viņi nebija ne misionāri svešās zemēs, ne mocekļi, ne arī kanonizētu svēto vecāki, un viņi neaizsāka arī kādu pasauli mainošu kustību. Viņi bija tikai svēts pāris, kas izaudzinājis dievbijīgus bērnus – pats neparastākais no parastākajiem aicinājumiem.

Svētīgo Luidži un Marijas Kvatroki slavas un goda cauraustā parastā laulības dzīve
Plankštetenas abatijas apciemojums un Dieva pieredze Foto galerija
02.10.2017 pl. 13:03
"Bija septembra sākums, un man bija laime un izdevība doties un piedzīvot Dieva pieredzi Plankštetenas abatijā," raksta Terēze, kura vēlējās dalīties iespaidos par savu ceļojumu. Abatija atrodas Bavārijā, 70 km no Rēgensburgas un 60 km no Nirnbergas, Altmūltāles zaļo mežu reģionā mazā Augšpalatinatas pilsētiņā Plankštetenā.
Plankštetenas abatijas apciemojums un Dieva pieredze
Mūsu bailes
19.08.2017 pl. 11:30

Hanness Šrāders

Mēs esam pašapmierināti, neticam nekam un pielūdzam, augstākais, tostermaizīti? Nē. Mums nekas nav pret Dievu. Tikai bailes no mīlestības.
Mūsu bailes
Žēlsirdība – pierādījums tam kā Dievs mīl Foto galerija
21.10.2016 pl. 13:49

Intervēja Ieva Liede

8.oktobra agrā rītā Kurzemes diecēzes dažādos nostūros: Liepājā, Alsungā, Kuldīgā, Ventspilī, Saldū, Talsos pulcējās svētceļnieki, lai katrs no savām mājām dotos uz kopīgu mērķi – Dieva Žēlsirdības sanktuāriju Viļņā. Svētceļniekus vienoja ne tikai mērķis, bet arī lūgšana un kopīgi svinēta Svētā Mise.
Žēlsirdība – pierādījums tam kā Dievs mīl
Lapas:1234567nākamā