Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Raksti

Mīlestības svētā - Terēze no Bērna Jēzus
30.09.2021 pl. 17:07

Andris Gribuška

Stāsts par svēto Terēzi no Bērna Jēzus, kuru pieminam 1. oktobrī, – tas ir galvenokārt klostera klusumā norisinājies kādas lielas mīlestības stāsts – tik lielas, ka Dievs caur dažādiem apstākļiem licis, ka tas kļūst zināms visā pasaulē.
Mīlestības svētā - Terēze no Bērna Jēzus
Baznīcas nožēlai ir jābūt paustai ne tikai vārdos
25.09.2021 pl. 13:26

Jānis Meļņikovs SJ

Vatikāna pontifikālā komisija nepilngadīgo un mazaizsargāto personu aizsardzībai* sadarbībā ar Polijas bīskapu konferenci no 19.-22. septembrim rīkoja konferenci “Mūsu kopīgā misija aizsargāt Dieva bērnus” (Our Common Mission of Safeguarding God’s Children). Tās mērķis bija pievērst uzmanību seksuālajai vardarbībai Baznīcā, īpaši Centrālajā un Austrumeiropā. Konferencē piedalījās 20 valstu pārstāvji. Latviju tajā pārstāvēja Latvijas bīskapu konferences priekšsēdētājs bīskaps Viktors Stulpins un Latvijas konsekrēto konferences viceprezidents, priesteris Jānis Meļņikovs SJ.
Baznīcas nožēlai ir jābūt paustai ne tikai vārdos
Svētie – mūsu ceļabiedri. Sv. Jānis no Avilas, priesteris un Baznīcas mācītājs
22.09.2021 pl. 13:10

Priesteris Vjačeslavs Bogdanovs

2012. ga­dā pā­vests Be­ne­dikts XVI Baznīcas mācītāja go­dā iecēla priesteri Jā­ni no Avi­las, ku­ru dro­ši var saukt arī par tau­tas mi­si­onā­ru. Viņš ir viens no pēdējiem, kas iecelts šajā augstajā godā.
Svētie – mūsu ceļabiedri. Sv. Jānis no Avilas, priesteris un Baznīcas mācītājs
Grēksūdzes sakramenta svētība
17.09.2021 pl. 15:40

t. Pēteris Upenieks MIC (1906-1972)*

Iedomāsimies nabaga Kainu. Pēc padarītā grēka viņš nekur neatrod mieru. Tāds nemiers ir vajājis daudzus grēciniekus. Pēc padarītā grēka viņi nekur neatrod mieru. Lūgsim Svētā Gara gaismu, lai mēs spētu pazīt, kāda labdarība ir grēku piedošana.
Grēksūdzes sakramenta svētība
Svarīgākais tēva uzdevums
10.09.2021 pl. 12:41

Priesteris Andris Ševels MIC,Daugavpils Jēzus Sirds draudzes prāvests

Mūsdienās vairums vīriešu ir nodarbināti ar milzum daudz, viņuprāt, svarīgām lietām, bet bieži aizmirst, ka viņu galvenais dzīves uzdevums ir būt mīlošiem un atbildīgiem vīriem un tēviem. Par šo problēmu grāmatas „Ir vērts būt tēvam” priekšvārdā runā tās autors Jaceks Puļikovskis, vīrs un triju bērnu tēvs: „Vīra un tēva loma – tā ir manas dzīves vissvarīgākā karjera.
Svarīgākais tēva uzdevums
Sv. Jāzeps – laimīgas nāves aizbildnis
03.09.2021 pl. 15:21
Mēs jau neskaitāmas reizes baznīcā sv. Jāzepa svētkos esam dzirdējuši, ka par šī svētā dzīvi daudz neko nezinām, ka viņš ir klusējošs Svētajos Rakstos aprakstīto pestīšanas notikumu dalībnieks. Šķiet, nebūtu jādomā par tādu grūti pieņemamu patiesību kā nāve. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šābrīža situācijā par to dzirdam tik daudz, ka kļūst nomācoši. Tomēr augšāmcelšanos nevar piedzīvot, neizejot cauri nāves vārtiem.
Sv. Jāzeps – laimīgas nāves aizbildnis
Koncertēšana baznīcās
26.08.2021 pl. 14:38

Sagatavoja Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins

1987. gadā Dievišķā kulta kongregācija izdeva instrukciju par koncertiem baznīcās. Tajā piedāvāja bīskapu konferencēm un atbilstoši to kompetencei arī nacionālajām liturģijas un sakrālās mūzikas komisijām pārdomas un interpretāciju par kanoniskajām normām, kas attiecas uz dažādu mūzikas žanru atskaņošanu baznīcās, galvenokārt ārpus liturģiskajām svinībām.
Koncertēšana baznīcās
Prezidents E. Levits Aglonā: Šis laiks mums māca solidaritāti
15.08.2021 pl. 20:21
Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku galvenajā Svētajā Misē.
Prezidents E. Levits Aglonā: Šis laiks mums māca solidaritāti
Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšana Debesu godībā
13.08.2021 pl. 18:32

Priesteris Valdis Drīksna

Augusts Kristum ticīgo dzīvē Latvijā lielā mērā saistās ar dažādu veidu svētceļojumiem uz Aglonu, kas palīdz uzlādēt “garīgos akumulatorus” visam nākamajam gadam un vainagojas ar svētkiem – Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšanu Debesu godībā un procesiju Aglonas bazilikas laukumā.

Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšana Debesu godībā
Aglonas Dievmātes svētbilde
12.08.2021 pl. 11:43
Aglonas bazilikā virs galvenā altāra mūs uzlūko Dievmātes Brīnumdarītājas svētbilde, kas jau vairākus gadsimtus ir Jaunavas Marijas klātbūtnes zīme mūsu zemē un tautā.
Aglonas Dievmātes svētbilde
Lapas:iepriekšējā1234...545556nākamā