Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Indija: ar roku pārrakstīta Bībele
25.01.2006 pl. 20:03

Indientis Sunils Jozefs no Bhopalu 123 dienās pārrakstīja visu Svēto Rakstu grāmatu – raksta aģentūra AsiaNews.

„Ar roku pārrakstīju 7957 Bībeles pantus, ievākoju, un tā radās grāmata, kas sver 61 kg. Tā laikam ir viena no lielākajām Bībeles grāmatām pasaulē” – žurnālistiem pastāstīja rekordists. Savu darbu Sunils Jozefs uzsāka pagājušā gada 16. augustā un pabeidza 25. decembrī. Viņš uzskata, ka tas, ko ir paveicis, ir jauns pasaules rekords šajā jomā.

Darbs tika izstādīts vietējā baznīcā, kur to varēja apskatīt interesenti. Prāvests Prabhu Das pauda cerību, kas šis oriģinālais eksponāts mudinās cilvēkus lasīt Svētos Rakstus. Sunils Jozefs, kas ir viens no Bhopalu pilsētas institūcijas darbiniekiem, par savu darbu ir saņēmis apsveikumus no dažādām pasaules valstīm. Viņa vārda brālis, priesteris Babu Jozefs, Indijas Bīskapu konferences preses sekretārs, misiju aģentūrai AsiaNews pastāstīja, ka no visas sirds pateicas viņam par šo titānisko darbu.

„Bībeles pārrakstīšana ar roku nepilnu četru mēnešu laikā ir patiesi neparasts notikumus. Sunilam pienākas atzinības un uzmundrinājuma vārdi par pacietību un lielo mīlestību uz Svētajiem Rakstiem, kas viņu mudināja uzsākt tik smagu darbu” – teica Indijas episkopāta preses sekretārs.

RadioVaticana.org