Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Pāvesta vēstījums Paraolimpisko spēļu dalībniekiem
09.03.2018 pl. 14:18
Pjončanā, Dienvidkorejā, turpināsies pasaules mēroga sporta sacensības. Pēc divām dienām tur tiks atklātas Ziemas Paraolimpiskās spēles. Kā atzīmē daudzi novērotāji, to skaitā arī pāvests Francisks, Olimpiskajās spēlēs, kas tikko noslēgušās, jau ir pierādījies, ka sports spēj mest tiltus starp konfliktā esošajām zemēm un dot nozīmīgu devumu miera labā nākotnē.

7. martā, Vispārējās audiences noslēgumā, Francisks īpaši pieminēja  Paraolimpiskās spēles. Viņš teica, ka tās vēl vairāk kalpo par apliecinājumu, ka caur sportu ir iespējams pārvarēt savus limitus. “Paraolimpiskie sportisti un sportistes ar savu drosmi un neatlaidību, ar neļaušanos uzvarēt sevi miesas ierobežojumiem, ir piemērs visiem,” teica Svētais tēvs. Sportu viņš salīdzināja ar lielu skolu, kurā neviens nav izslēgts. Pāvests piebilda, ka tas ir arī iedvesmas avots dzīvei un uzņēmībai pārveidot sabiedrību.

Francisks veltīja sveiciena vārdus Starptautiskajai Paraolimpiskajai komitejai, sportistiem un sportistēm, kā arī Korejas tautai un autoritātēm. Viņš apliecināja, ka lūgsies, lai šis notikums nes mieru un prieku visiem.

Radiovaticana.va