Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Katoļu Baznīcas paziņojums saistībā ar 5. jūnijā veikto VID kratīšanu

5. jūnijā Valsts Ieņēmumu dienests (VID) veica kratīšanu vairākos katoļu Baznīcas dievnamos, kas saistīta ar aizdomām par likumam neatbilstošu ziedojumu izmantošanu.

Pirmā Sv. Mise Parīzes Dievmātes katedrālē kopš ugunsgrēka

Sestdienas, 15. jūnija, vakarā plkst. 18.00 Parīzes arhibīskaps Mišels Opetī (Michel Aupetit) svinēja pirmo Svēto Misi Parīzes Dievmātes katedrālē pēc nesen notikušā ugunsgrēka, kura laikā uguns liesmās bojā gāja katedrāles jumts un slavenā tornīša smaile.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Baznīcu nakts aicina iepazīties ar notikuma programmu

Baznīcu nakts rīkotāji aicina iepazīties ar notikuma programmu vietnē www.baznicunakts.lv. 7. jūnija vakarā Latvijā apmeklētājus gaidīs ap 150 baznīcu, aicinot tuvāk un personīgāk iepazīt dievnamu glabāto skaistumu.

Nominēts jauns apustuliskais nuncijs Lietuvā

15. jūnijā pāvests Francisks ir nominējis arhibīskapu Petaru Rajiču par apustulisko nunciju Lietuvā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

"Pāri visam Dievs tev ir devis priesterību" Foto galerija

"Kunga Gars ir pār mani, jo Viņš mani ir svaidījis sludināt nabagiem prieka vēsti, dziedināt satriektās sirdis." Ar šiem vārdiem no Lūkasa evaņģēlija bīskaps Viktors Stulpins iesāka Svēto Misi Saldus katoļu baznīcā, kurā klātesoši bija priesteri un ticīgie no dažādām Latvijas pilsētām, lai lūgtos par Gati Mārtiņu Bezdelīgu, kurš atzīmēja savas priesterības 25. gadadienu.

Iet kopā ar jauniešiem, atmetot iepriekš sagatavotas shēmas!

Sestdien pāvests pieņēma audiencē Vissvētās Trīsvienības, jeb trinitāriešu ordeņa ģenerālkapitula locekļus. Šais dienās tie bija pulcējušies, lai kavētos pārdomās par jauniešu pastorālo aprūpi un garīgajiem paaicinājumiem.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Foto: 'Baznīcu nakts 2019' Liepājas katoļu draudzēs Foto galerija

7. jūnijā arī Liepājā norisināsies Kristīgās kultūras notikums "Baznīcu nakts". Šogad šajā notikumā ar savām programmām piedalījās Liepājas Svētā Jāzepa katedrāle un Svētā Dominika baznīca.

Pāvests digitālajiem misionāriem: Nebaidieties paust maigumu!

Ceturtdienas, 13. jūnija, vakarā Madridē notika tā sauktās "iMission" dienas pasākumi, kuru laikā tika apmācīti spāņu valodā runājošie "digitālie misionāri". Pie formācijas dienas dalībniekiem īsā videovēstījumā vērsās pāvests Francisks, mudinot tos nebaidīties paust maigumu.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Apģērbs baznīcai un Dieva godam

Pētnieki apgalvo, ka cilvēkam vajadzīgas vidēji ne vairāk kā 30 sekundes, lai novērtētu kādu pēc pirmā skata. Pat pirms cilvēks sācis runāt, notiek neverbālā komunikācija. Ķermeņa valoda, piemēram, sakrustotas rokas, paplašinātas acu zīlītes, mākslīgs smaids, sūta konkrētu ziņu. Līdzīgi ir ar apģērbu.

Lasīt tālāk

Svētais Gars grib un var mājot mūsos

Priestera komentārs Svētā Gara nosūtīšanas svētkos (09.06.2018)

Kā malkai ir nepieciešama uguns, tā ugunij ir vajadzīga malka. Dievs ir radījis cilvēku attiecībām ar Viņu. Mūžīgām attiecībām ar svēto, pilnīgo Dievu. Tā cilvēks ir veidots. Kamēr nav piepildīts, viņš izjūt trūkumu. Cilvēkam var piederēt visa pasaule, bet tik un tā sirds dziļumos viņš jutīs trūkumu. Šo tukšumu nevar aizpildīt neviens cilvēks un nekādi materiālie labumi. Pilnīgi nekas cits, tikai pats Dievs.

Lasīt tālāk

Kunga Debeskāpšanas svētki sniedz atbildi uz dziļi sirdī ierakstītajām ilgām dzīvot mūžīgi

Priestera komentārs Kunga debeskāpšanas svētkos (30.05.2019).

Ticība Kunga augšāmcelšanās un Debeskāpšanas svētku noslēpumam mūsdienu neticīgajam cilvēkam var šķist kā savdabīgs kristiešu mēģinājums aizbēgt no realitātes, kura cilvēku ved uz parastu dzīves noslēgumu, proti, nāvi. Mēs ticam, ka celsimies augšā no miroņiem pēc Jēzus Kristus parauga, lai dzīvotu mūžīgi un svētlaimīgi.

Lasīt tālāk