Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Kurzemē

Svētku dievkalpojumi Liepājas diecēzē
19.12.2018 pl. 21:12
Kristus dzimšanas svētku un Jaunā gada Svētās Mises Liepājas diecēzes draudzēs.
Svētku dievkalpojumi Liepājas diecēzē
Rorātmises Svētā Jāzepa katedrālē
10.12.2018 pl. 12:23
Adventa laika skaista tradīcija ir Rorātmise Jaunavas Marijas godam, kas tiek svinēta agrā rīta stundā, pirms rītausmas. Marija bija tā, kura gaidīja mūsu Glābēju īpašā veidā – kā Viņa Māte.
Rorātmises Svētā Jāzepa katedrālē
Kuldīgā labdarības koncertā aicina pamanīt otru sev līdzās
04.12.2018 pl. 12:20
Neskatoties uz drēgno laiku, š.g. 25. novembra pēcpusdienā Kuldīgas Sv.Trīsvienības baznīcā bija sapulcējies krietns skaits ļaužu, lai piedalītos labdarības koncertā "Pilnais trauks" un atbalstītu Ivitu cīņā ar smago slimību.
Kuldīgā labdarības koncertā aicina pamanīt otru sev līdzās
Ar labdarības pasākumu Kolkas baznīcā atbalsta grūtībās nonākušu ģimeni Foto galerija
03.12.2018 pl. 20:38
Svētdien, 25. novembra vakarā izskanēja Kolkas katoļu draudzes rīkotais labdarības dievkalpojums-koncerts Mazirbes ugunsnelaimē cietušās Milleru ģimenes atbalstam. Kolkas un līvu draugs priesteris, profesors Andris Priede aicināja novada iedzīvotājus un viesus uz sirsnīgu satikšanos un kopā būšanu lūgšanā, mūzikā un mākslā.
Ar labdarības pasākumu Kolkas baznīcā atbalsta grūtībās nonākušu ģimeni
Pateiksimies un lūgsim par Latviju!
13.11.2018 pl. 07:10

18. novembrī, kad svinēsim Latvijas proklamēšanas 100. gadadienu, Liepājas sv. Annas Evaņģēliski luteriskā baznīcā plkst. 11.00 notiks ekumēnisks dievkalpojums, uz kuru aicināti visi liepājnieki un pilsētas viesi, lai kopīgi pateiktos un lūgtu Dievu par Latviju.

Pateiksimies un lūgsim par Latviju!
"Autoritāte un cieņa" kristīgā skatījumā
12.11.2018 pl. 07:28
Liepājas pilsētas dome, kopā ar Reliģisko lietu komisiju 22. oktobrī rīkoja kristīgo konferenci „Autoritāte un cieņa” kristīgā skatījumā.
Jauni nomināti Liepājas diecēzē
29.10.2018 pl. 07:40
Jau septembrī priesteris Valdis Drīksna aizstāvēja licenciāta grādu Katoļu Universitātē Ļubļinā, Polijā un atgriezās Latvijā, lai kalpotu diecēzē un vienlaicīgi turpinātu doktorantūras studijas tajā pašā universitātē Polijā. Ar 29. oktorbri viņš tiek nozīmēts par Grobiņas, Priekules, Vaiņodes un Bārtas draudžu administratoru un apkalpos arī Kalētu misiju punktu.
Jauni nomināti Liepājas diecēzē
Liturģiskās mūzikas darbnīcas ar Vissv. Jaunavu Mariju, Rožukroņa Karalieni
14.10.2018 pl. 09:31
Arī šajā rudenī Liepājas Sv. Dominika klosterī atsāksies liturģiskās mūzikas darbnīcu cikls. Tajās dalībnieki uzklausīs konferences par liturģiju, kopā lūgsies un mācīsies jaunas dziesmas. Aicināti piedalīties tajās visi, kam interesē Baznīcas liturģija, īpaši draudžu koru vadītājiem un dziedātājiem.
Liturģiskās mūzikas darbnīcas ar Vissv. Jaunavu Mariju, Rožukroņa Karalieni
Ar bīskapa dekrētu Kuldīgas svētās Trīsvienības un svēto apustuļu Sīmaņa un Jūdas draudzes baznīca pasludināta par svētvietu Foto galerija
10.10.2018 pl. 21:03
6. oktobrī Kuldīgas katoļu draudze piedzīvoja īpašu dienu. Tika kronēta Bērna Jēzus statuja, kuru gadsimtiem ilgi varēja redzēt uz Dievmātes, Kurzemes Karalienes, rokām vienā no baznīcas altāriem, kā arī šīs vietas pasludināšana par svētvietu Vissvētākās Jaunavas Marijas Dzīvības Mātes godam.
Ar bīskapa dekrētu Kuldīgas svētās Trīsvienības un svēto apustuļu Sīmaņa un Jūdas draudzes baznīca pasludināta par svētvietu
Jauni nomināti trim Liepājas diecēzes priesteriem
05.09.2018 pl. 21:48

Augusta pēdējās dienās dažus Liepājas diecēzes priesterus skāra pārmaiņas, kas saistītas ar kalpošanas vietu.

Jauni nomināti trim Liepājas diecēzes priesteriem
Lapas:iepriekšējā1234...767778nākamā