Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Ceļu uz Jauniešu dienām Panamā sākusi pirmā Latvijas jauniešu grupa

15. janvārī no rīta uz Dienvidamerikas valsti Hondurasu devās jaunieši no Rēzeknes-Aglonas un Jelgavas diecēzes, lai tur gatavotos Pasaules Jauniešu dienām (PJD), kas no 22. līdz 27. janvārim notiks Panamā. Latvijas jauniešus uzņems bīskaps Jozefs Bonello (Joseph Bonello).

Pāvests tiekas ar ekumenisko delegāciju no Somijas

“Ekumenisms ir nevis izvēle, bet gan neatgriezenisks gājums,” apgalvoja pāvests Francisks, sestdien, 19. janvārī, pieņemot audiencē ekumenisko delegāciju no Somijas. Tās gadskārtējā vizīte Vatikānā ir kļuvusi par tradīciju un notiek Somijas debesīgā aizbildņa, svētā Henrika svētkos. Šoreiz delegāciju vadīja luterāņu bīskaps Jari Jolkkonens.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Jaunā katoļu baznīca Rīgā tiks būvēta, pielāgojot itāļu arhitekta projektu

Rīdziniekiem, kas dzīvo Imantas mikrorajonā, pēc pāris gadiem vairs nebūs jāmēro ceļš uz Rīgas centra vai citām sev tuvākajām baznīcām, lai piedalītos dievkalpojumos, jo Anniņmuižas bulvārī tiks celta Svētās Agates baznīca, vēsta LRKB Informācijas centrs.

Katoļticīgais aktieris: Tiku atlaists no TV seriāla par atteikšanos no seksa ainām

Var šķist neiespējami, taču Holivudā ir aktieris, kurš nevēlas skūpstīt savus kolēģus-filmzvaigznes, taču šī viņa principiālā nostāja ir radījusi viņam ievērojamas nepatikšanas.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Draudzes mājā Ugālē iesvēta Sv. Monikas kapelu Foto galerija

2018. gada 15. decembrī Ugālē, piedaloties draudzes administratoram t. Jurim Krisūnam OSPPE, vikāram t. Mariušam Malkinskim OSPPE, pr. Gatim Mārtiņam Bezdalīgam un pr. Vjačeslavam Bogdanovam, bīskaps Viktors Stulpins iesvētīja Svētās Monikas kapelu - lūgšanu namu.

Kalna svētības – kristieša dzīves stila rādītājs

Mēs varam domāt, ka esam labi katoļi, bet, īstenībā, nemaz nerīkojamies kā kristieši. Tas, kādam ir jābūt kristieša dzīves stilam, ir atklāts Kalna svētībās – norādīja pāvests pirmdienas, 21. janvāra, rīta Svētās Mises homīlijā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Svētku dievkalpojumi Liepājas diecēzē

Kristus dzimšanas svētku un Jaunā gada Svētās Mises Liepājas diecēzes draudzēs.

Dieva Vārds veicina augšanu

Kristietis ar "samaitātu sirdi". Ko tas nozīmē? Par to pāvests runāja ceturtdienas, 17. janvāra, rīta Svētās Mises homīlijā. Viņš norādīja uz risku, kādam ir pakļauts tas, kura sirds ir samaitāta vai nocietināta, un aicināja mūs uzdot sev jautājumu, kā ir ar mūsu sirdi. Vai mana sirds nav nocietināta?

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Viņš jūs kristīs ar Svēto Garu un uguni

Priestera komentārs Kunga Jēzus kristīšanas svētkos (13.01.2019)

Ar Jēzus kristību iesākas Viņa dzīve atklātībā, trīs gadus ilgā sludināšana un publiskā darbība. Šīsdienas Evaņģēlija fragments norāda uz Jāņa Kristītāja misiju – viņš nav Mesija, bet sagatavo ceļu Kristum. Kad Jēzus ierodas pie Jordānas, Jānis Kristītājs ir pārsteigts un neizpratnē. Jēzum taču nav vajadzīga kristība grēku piedošanai! Jēzus vēlāk pats apliecinās farizeju priekšā: “Kas man var uzrādīt kādu grēku?”

Lasīt tālāk

Kā trīs gudrie kļuva par trim ķēniņiem

Kā trīs gudrie kļuva par trim ķēniņiemJa vēsturiski vislabāk informētais evaņģēlists Lūkass mums par viņiem būtu pastāstījis, tad mēs varbūt zinātu vairāk. Taču Jēzus piedzimšanas stāstā viņus piemin tikai Matejs: magi, no grieķu valodas magoi, ir piederīgi mēdiešu-persiešu priesteru kārtai, sapņu tulki un pareģi, astrologi, kas ieraudzījuši uzlecam zvaigzni un sekojuši tās gaismai cauri Jeruzalemei līdz pat Jēzus dzimšanas vietai Betlēmē.

Lasīt tālāk

Pāvests: Īstie Ziemassvētki ir tad, kad mīlam Jēzu

Pāvesta Franciska sprediķis Kristus dzimšanas svētkos.

Šajā naktī mēs esam aicināti atbildēt, sacīt Jēzum: es Tevi mīlu. Ikviena atbilde ir būtiska visam ganāmpulkam, Ziemassvētku dievkalpojumā teica pāvests Francisks.

Lasīt tālāk