Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Notiks diskusija "Vai viltus ziņas ir aktuālas Baznīcā?"

Priesteri un mācītāji nav tipiskie viedokļu līderi (influenceri). Tomēr sabiedrība Baznīcai uzticas daudz vairāk nekā Saeimai un valdībai. Vietējās Instagram zvaigznes ietekmes ziņā atpaliek no Latvijas populārākajiem garīdzniekiem.

Parīzes Dievmātes katedrāle: cerības zīmes liesmās

Lai ar Dievmātes aizbildniecību šī traģēdija atgādinātu mums par Parīzes Dievmātes katedrāles patieso mērķi.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pāvests aicina pievienoties iniciatīvai "24 stundas Kungam"

Šogad "24 stundas Kungam" norisināsies no piektdienas, 29. marta, līdz sestdienai, 30. martam. Par šī gada moto ir izvēlēti vārdi no Jāņa evaņģēlija 8. nodaļas 11. panta: “Arī es tevi nepazudināšu.”

Svētais Krēsls šokēts par Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku

15. aprīļa pēcpusdienā Parīzes Dievmātes katedrālē izcēlās ugunsgrēks. Tā dzēšanā mobilizēti 400 ugunsdzēsēji, informēja Francijas Iekšlietu ministrija.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Foto: Lielās Piektdienas Krustaceļš Saldū Foto galerija

Kā jau no 1997. gada, tā katru gadu Saldus Katoļu draudze Lielajā Piektdienā rīko Krustaceļu pilsētā, kurā vienojas arī luterāņu un baptistu draudzes. Šogad, 19. aprīlī gājienā piedalījās ap 90 dalībnieku no dažādām draudzēm.

Pāvests aicina jauniešus lūgties par mieru Svētajā Zemē

Palmu jeb Pūpolu svētdienā tiek atzīmēta Pasaules Jauniešu dienu diecēzes ietvarā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Lielās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Kurzemē (2019)

 Dievkalpojumu laiki Liepājas diecēzes katoliskajās draudzēs Lielajā nedēļā un Kristus Augšāmcelšanās svētku laikā.

Pāvests: Mums visiem ir nepieciešama Dieva piedošana

"Dieva priekšā mēs visi esam grēcinieki," vispārējās audiences dalībniekiem teica pāvests. Neraugoties uz drēgno un lietaino laiku, Svētā Pētera laukumā bija ieradušies vairāki tūkstoši svētceļnieku no daudzām valstīm.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Kristus ir dzīvs! Viņš dzīvo!

Reiz dzīvoja kāds zēns, kas bija miesīgi un garīgi nepilnvērtīgs, kurš bieži izdeva neparastas skaņas un kaitināja skolotāju. Pirms Lieldienu brīvdienām skolotāja klasē bērniem izdalīja plastikāta olas, lai pēdējā ticības mācības stundā viņi tur ieliktu kaut ko, kas attēlotu jaunu dzīvību. Bērni salika ko nu kurš: viens pavasara ziediņu, cits cālēnu, cits Lieldienu zaķi... taču skolotāja pamanīja, ka viena ola palika tukša.

Lasīt tālāk

Lūkoties uz cilvēku no Jēzus Kristus perspektīvas

Liepājas diecēzes bīskapa Viktora Stulpina sprediķis Lielās Ceturtdienas Hrizmas svētīšanas Svētajā Misē, kas tika svinēta kopā ar Liepājas diecēzes priesteriem 2019. gada 18. aprīlī.

Lasīt tālāk

Lielās nedēļas noslēpums un zīmes

"Kāpēc šī nakts atšķiras no visām pārējām naktīm?" šo jautājumu uzdod Pesach Haggadah jeb jūdu pashas mielasta laikā pats jaunākais pie galda, kurš māk runāt un spēj uzdot jautājumus. Kristieši uzdod līdzīgu jautājumu par Lielo nedēļu: “Kāpēc šī nedēļa atšķiras no visām pārējām nedēļām?"

Lasīt tālāk