Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Ziņas no Vatikāna

Pāvests: Vācijai jāpieņem kristiešu bēgļi
29.09.2006 pl. 08:55

Kastelgandolfo Benediktam XVI akreditācijas vēstuli šodien iesniedza jaunais Vācijas pilnvarotais vēstnieks pie Svētā Krēsla Hans Hennings Horstmans.

Pāvests pateicās Vācijas prezidentam Horstam Kēleram par vēstījumu. Viņš uzsvēra, ka Svētā Krēsla misija ir universāla. Romas kūrijas un pāvesta uzmanība ir pievērsta visām tautām, aizstāvot cilvēka cieņu, tiesības un brīvību. Viņš aicināja Vācijas valdību dot patvērumu kristiešu bēgļiem. Atzinīgi novērtēja attiecības starp Vāciju un Svēto Krēslu, kas balstās uz labām attiecībām starp Baznīcu un valsti.

Pāvests norādīja uz nepieciešamību aizstāvēt dzīvības un ģimenes svētumu. Vācija ir atvērta pasaulei. Mūsu dzimtenei ir stabila vieta Eiropas kopienā. Tā neaizmirst par nabadzīgajām valstīm. Katoliskās Baznīcas karitatīvo organizāciju darbība ir teicama – teica pāvests. Jaunajam vēstniekam viņš vēlēja Dieva svētību savu pienākumu veikšanā.

Hans Hennings Horstmans dzimis 1945. gada 29. augustā, precējies, divu bērnu tēvs. Ieguvis jurisprudences doktora grādu. Dimplomātiskajā jomā darbojas kopš 1974. gada.