Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Vēl līdz jūlija beigām var parakstīties par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Turpinās parakstu vākšanas par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Atlikusi 71 diena līdz parakstu vākšanas noslēgumam. Par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē uz šo brīdi ir savākti 29 061 paraksti - elektroniski (28863) un papīrā (198).

Fatimas vizionāre sacīja, ka pēdējā cīņa būs par laulību un ģimeni

Māsa Lūcija dos Santos (1907-2005) no Fatimas savulaik sacījusi kardinālam Karlo Kafarram, ka "izšķirošā cīņa starp Kristus valstību un sātanu būs par laulību un ģimeni".

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Mariatons Radio Marija Dienvidsudānā atbalstam

No 11. – 13. maijam Radio Marija ēterā notiek Mariatons, kas ir labdarības akcija, kurā visas pasaules klausītāji atbalsta jaunu radio staciju izveidi vai grūtībās nonākušu Radio Marija uzturēšanai. Šogad ziedojumi tiek vākti, lai atbalstītu Radio Marija Dienvidsudānā.

Aktieris Marks Volbergs aicina cilvēkus kopā ar viņu lūgties Rožukroni

Marks Volbergs (Mark Wahlberg), kurš spēlē galveno lomu šogad uz ekrāniem iznākušājā filmā "Tēvs Stjū" (“Father Stu"), sociālajā tīklā Instagram mudināja savus sekotājus, kuri ir kristieši, kopā ar viņu lūgties Rožukroni, izmantojot katoļu lietotni Hallow.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

"Paldies par mammu"

8. maijā svinēsim Mātes dienu jeb, kā mīļāk mēdzam dēvēt, Māmiņdienu. 2017. gadā priesteris Gatis M. Bezdelīga (1967-2021) izdeva savu dzejoļu un zīmējumu grāmatu "Mēs sēdējām divatā", kurā bija apkopojis darbus, kas tapuši, domājot par attiecībām ar savu mammu.

Pāvests tiekas ar svētā Šarla de Fuko garīgo saimi

Trešdien, 18. maijā, pāvests pieņēma audiencē Šarla de Fuko garīgās saimes locekļus, kuri aizvadītajā svētdienā piedalījās kanonizācijas svinībās Svētā Pētera laukumā.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Foto: Krusta ceļš Liepājā 2022

2022. gada 15. aprīlī, Lielajā Piektdienā, pēc divu gadu pārtraukuma Liepājā notika Ekumeniskais krusta ceļa gājiens pa pilsētas ielām. Krusta ceļš iesākās Svētās Trīsvienības ev. lut. katedrālē un noslēdzās Sv. Jāzepa Rom. kat. katedrālē. Šogad Krusta ceļā īpaši aizlūdza par Ukrainu, Krieviju un mieru pasaulē.

Pāvests: upurim ir tiesības protestēt, saskaroties ar ļaunuma noslēpumu

Vispārējā audiencē, kas trešdienas rītā notika Svētā Pētera laukumā, piedalījās vairāki tūkstoši svētceļnieku no daudzām valstīm.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Vissvētākās Jaunavas Marijas universālums

1665. gadā Kembridžas universitātē jaunais zinātnieks vārdā Īzaks Ņūtons paņēma stikla prizmu un nolika to priekšā saules staram. Baltā saules stara gaisma sašķēlās septiņu varavīksnes krāsu staru kūļos. Ņūtons parādīja, ka balta gaisma nav tikai balta gaisma, bet gan daudzu krāsu kopums. Šim vienkāršajam, bet vēsturiskajam eksperimentam ir interesanta analoģiska radniecība ar Jaunavu Mariju, Dieva Māti, kura bieži tiek salīdzināta ar sauli (viņa ir saulē tērpta (Atkl 12, 1)), kas var sadalīties un parādīties daudzās sejās.

Lasīt tālāk

Vai lamāšanās ir grēks?

Mūsdienu populārajā kultūrā lamāšanās jeb rupju, necenzētu vārdu lietošana ir ārkārtīgi izplatīta. Pirmajā brīdī tas nemaz neizskatās pēc grēka, jo ne vienmēr ar to kādam tiek nodarīts pāri vai kāds tiek ievainots.

Lasīt tālāk

Šis ir atgriešanās laiks

Dace Guseva ir kurzemniece, kura jau deviņus gadus dzīvo Ukrainā. Viņa turp devās 2013. gadā, lai piedalītos Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas misionāru formācijā, un tur saklausīja sevī aicinājumu pievienoties uz šīs skolas bāzes dibinātajām Marijas klostermāsām Svētajā Garā. Šī kongregācija pastāv desmit gadus, un tajā ir četras māsas – divas dzīvo Polijā, divas – Ukrainā.

Lasīt tālāk