Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Svētrunas

Arhibīskaps: Vissv. Jaunavas Marijas "karaliskā vara" – aizbildniecisks lūgšanu kalpojums Baznīcai
09.01.2023 pl. 17:23

Rīgas arhibīskapa – metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Jaunavas Marijas svētgleznas kronēšanas dievkalpojumā Skaistkalnē 2023. gada 8. janvārī.

Arhibīskaps: Vissv. Jaunavas Marijas "karaliskā vara" –aizbildniecisks lūgšanu kalpojums Baznīcai
Apustuliskā nuncija Baltijas valstīs Petara Antuna Rajiča homīlija Sv.Misē Aglonā
15.08.2022 pl. 17:03

Dārgie brāļi un māsas,
Esam sanākuši šeit, Aglonā, apņemti ar brīnišķīgo, Dieva radīto dabu un pie apbrīnojami skaistās bazilikas, lai svinētu vislielākos Jaunavas Marijas svētkus, tas ir, viņas ar miesu un dvēseli debesīs uzņemšanu. Šodien esam šeit kā liela ticīgo saime ap Kunga altāri, lai slavētu Dievu un Viņam pateiktos par lielajiem darbiem, ko Viņš ir veicis Dievmātes dzīvē.

Apustuliskā nuncija Baltijas valstīs Petara Antuna Rajiča homīlija Sv.Misē Aglonā
Dzert no Jēzus biķera...
19.10.2021 pl. 15:27

Pr. Edijs Silevičs

Svētdienas, 17. oktobra, evaņģēlija lasījumā mēs dzirdējām, ka Zebadeja dēli - Jēkabs un Jānis - vēršas pie Jēzus un atklāj Viņam savas sirds ilgas: Dari mums, lai mēs Tavā godībā sēdētu viens Tavā labajā un otrs Tavā kreisajā pusē! Brāļu lūgumā mēs atpazīstam godkāres balsi.
Dzert no Jēzus biķera...
Dievmāte ir spilgts atpestītās cilvēces un mūsu pašu piemērs
15.08.2021 pl. 14:39
Apustuliskā nuncija Baltijas valstīs arhibīskapa Petara Antuna Rajiča homīlija Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku Svētajā Misē Aglonā 2021. gada 15. augustā.
Dievmāte ir spilgts atpestītās cilvēces un mūsu pašu piemērs
Bīskaps: "Priesteris Gatis vienmēr centās atrast veidus, kā kalpot cilvēkiem" Foto galerija
06.04.2021 pl. 18:23
Bīskapa V. Stulpina sprediķis priestera Gata Mārtiņa Bezdelīgas bēru Misē, kas notika 6. aprīlī Saldus Romas katoļu baznīcā. Misē bija klātesoši daži ticīgie un priesteri no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī pr. Gata kursa biedri no Garīgā seminārā, tai skaitā arī bīskaps Andris Kravalis.
Bīskaps: "Priesteris Gatis vienmēr centās atrast veidus, kā kalpot cilvēkiem"
Krists Kalniņš: Satversmes tiesas spriedums degradē ģimenes jēdziena izpratni
08.12.2020 pl. 15:01
Publicējam fragmentu no mācītāja Krista Kalniņa sprediķa Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskā baznīcā 2020. gada 15. novembrī.
Krists Kalniņš: Satversmes tiesas spriedums degradē ģimenes jēdziena izpratni
"Karaliene stāv pie Tavas labās rokas."
16.08.2020 pl. 16:51

Bīskapa Viktora Stulpina sprediķis Vissv. Jaunavas Marijas uzņemšanas Debesīs svētku Sv. Misē Marijas - Dzīvības Mātes sanktuārijā Kuldīgā (15.08.2020).

Šo refrēnu mēs atkārtojām psalma dziedājumā. Šodien svinam Māras zemes, kā Latviju jeb toreiz vēl Livoniju nosauca pāvests Inocents III 1215. gadā, Karalienes uzņemšanu debesīs. Lūdzoties Dievmātes litāniju, mēs vairākkārt Viņu uzrunājam par Karalieni. Viņai pienākas šis tituls, jo Marija ir Kristus, pasaules Karaļa, Māte.

"Karaliene stāv pie Tavas labās rokas."
Tikai tas, kas mīl, spēj atklāt otra cilvēka vērtību
16.08.2020 pl. 15:37

Priesteris Andris Ševels MIC, Daugavpils Jēzus Sirds draudzes prāvests

Priestera Andra Ševela MIC sprediķis Ģimenēm veltītajā dienā Sv. Misē 2020. gada 12. augustā Aglonas bazilikā. 

Dārgie draugi, ģimenes tēma ir, bija un būs aktuāla, jo ģimene ir Baznīcas un visas sabiedrības pamatšūniņa. Kristīgā ģimene ir gan dzīvas ticības pavards jeb ticības cietoksnis, gan arī pirmā un galvenā cilvēka pilnveidošanas un mīlestības skola. Neskaitāmi daudz cilvēku šodien ir izslāpuši pēc mīlestības – viņi skrien, meklē, precas, šķiras un atkal meklē, atkal sauc: „Kur tu esi mīlestība?”

Tikai tas, kas mīl, spēj atklāt otra cilvēka vērtību
Piemini visu to ceļu, pa kuru Kungs, tavs Dievs, tevi ir vadījis... Foto galerija
11.06.2020 pl. 20:51
Bīskapa Viktora Stulpina sprediķis Kristus Vissvētās Miesas un Asins svētku Sv. Misē Liepājas katedrālē. Dievkalpojumā piedalījās Liepājas diecēzē kalpojošie priesteri un tā laikā iesvētīja jaunās katehumenu, hrizmas un slimnieku eļļas. Parasti šī eļļu iesvētīšana notiek Lielajā Ceturtdienā, kad ir klātesoši visi diecēzes priesteri, kuri atjauno savus priesteriskos solījumus. Pandēmijas dēļ Dievišķā kulta un sakramentu disciplīnas kongregācija Vatikānā atļāva šo ritu pārcelt uz citu laiku. Sv. Misē bīskaps pateicās Dievam arī par aicinājumu un 25 gadiem priesterībā.
Piemini visu to ceļu, pa kuru Kungs, tavs Dievs, tevi ir vadījis...
Jo labāk ir ciest, labu darot, nekā darot ļaunu
18.05.2020 pl. 12:20

Bīskapa Viktora Stulpina sprediķis Lieldienu 6. svētdienas Sv. Misē Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē (17.05.2020)

Kad pirms vairāk kā 30 gadiem sākās Trešā atmoda, daudzi ticēja un cerēja, ka mūsu zemē var sākties labāka dzīve. Tomēr, kad iekārta bija mainījusies, daudzi piedzīvoja vilšanos, kuru dažādos veidos piedzīvo arī šodien. Valsti, kurā dzīvojam, nemitīgi satricina dažādas avantūras, gan politiskās, gan ekonomiskās, tā, ka dažkārt tikai nedaudzi saprot, kas īsti notiek.

Jo labāk ir ciest, labu darot, nekā darot ļaunu
Lapas:123...91011nākamā