Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Aktuāli  Gavēņa laika liturģiskās mūzikas darbnīcas Sv.Dominika klosterī (31.03-02.04.2017)

Gavēņa laika liturģiskās mūzikas darbnīcas Sv.Dominika klosterī (31.03-02.04.2017)

Š. g. 31. martā - 2. aprīlī Liepājā, Sv. Dominika klosterī (Jelgavas ielā 17) turpināsies liturģiskās mūzikas darbnīcu cikls.

Mīļi aicināti visi - gan pastāvīgie mūzikas rekolekciju apmeklētāji, gan tie, kas pie mums viesosies pirmoreiz. Šoreiz šīs darbnīcas būs „Divi vienā” – „2=1”- muzikāli liturģiskas nodarbības, apvienotas ar nedēļas nogales rekolekcijām, un uzsvars būs uz lekcijām par Klusās nedēļas un Lieldienu liturģiju, kā arī būs konferences un apceres klusumā.

Darbnīcas sāksies 31. martā plkst. 17.45 ar Krustaceļu, sekos Sv. Mise, bet pēc tam būs iespēja piedalīties dziedājumā par Kunga ciešanām - „Canticum de Passione Domini”, ko no Bībeles fragmentiem ir sastādījusi sv. Katrīna Riči. Pēc tam sekos konference.

Līdzīgi arī sestdienā būs gan Sv. Mise, gan konferences, kas lekcijas, gan lūgšanas, gan dziedājumu mācīšanās.

Konferences un lekcijas vadīs t. Oskars Jabloņskis OP un t. Pijs OP, mūzikas materiāla apgūšanā palīdzēs Svētā Dominika Baznīcas sholas vadītāja Kristīne Locika, kā arī vokāliste un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķe Linda Ločmane.

Ziedojums rekolekciju izmaksu segšanai nodarbību dalībniekiem, kuri izmantos klostera telpās naktsmājas, no 20 EUR, bet pārējiem dalībniekiem no 10 EUR.

Lūdzam pieteikties līdz 29. martam: e-pasts:  vai telefoniski: 26705843 – Kristīne