Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Svinēsim Ģimenes dienu kopā!

Ikviens ir aicināts šo sestdien, 15. maijā, no plkst. 10:00 līdz 18:00 sekot Ģimenes dienas tiešsaistes svinībām, ko rīko kustība "Par dabisku ģimeni".

Latvija un Neatkarīgais Maltas Ordenis paraksta Nodomu deklarāciju par sadarbību pasta pakalpojumu jomā

Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze 11. aprīlī Romā oficiālā vizītē apmeklēja Neatkarīgo Maltas Ordeni, pārrunājot turpmākās sadarbības iespējas ar Latviju Neatkarīgā Maltas Ordeņa misijas īstenošanā, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Aicina uz tiešsaistes simpoziju par nepilngadīgo un neaizsargāto personu aizsardzību

Šo piektdien, 14. maijā, pl. 16 tiešsaistē norisināsies simpozijs „Viņiem pieder debesu valstība“, kas būs veltīts nepilngadīgo un neaizsargātu personu aizsardzībai.

Prezentēts rakstu krājums par Latvijas un Svētā Krēsla diplomātiskām attiecībām

Atzīmējot Latvijas un Svētā Krēsla attiecību simtgadi, 10. maijā Romā, LUMSA universitātē, notika rakstu un dokumentu krājuma “100 gadi patiesuma un uzticēšanās garā. Diplomātiskās attiecības starp Latvijas Republiku un Svēto Krēslu” atvēršana.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Sv. Jāzepa katedrālei piešķirts finansējums vitrāžu restaurācijai

2021. gada Sakrālā mantojuma finansēšanas programmas ietvaros piešķirti 25 tūkstoši eiro Liepājas Sv. Jāzepa katedrāles rietumu fasādes logu restaurācijai.

Lūgšana ir cīņa, kas panāk brīnumus

Trešdienas, 12. maija, katehēzes mācību pāvests veltīja lūgšanas cīņai. Vispārējā audience pēc ilgāka pārtraukuma atkal notika Svētā Damaza pagalmā ticīgo klātbūtnē.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Silaiņu baznīcā aizlūgs par visiem strādājošajiem un darba meklētājiem

1. maijā katoļu Baznīca svin sv. Jāzepa Strādnieka piemiņas dienu. Liturģiskajā kalendārā šī piemiņas diena parādījās 1955. gadā, kad tieši maijā pāvests Pijs XII, uzrunājot Itālijas katoļu strādnieku apvienību, pasludināja to par sv. Jāzepa Strādnieka piemiņas dienu.

Valsts prezidents: audience pie Viņa Svētības pāvesta Franciska ir svarīga Latvijas ārpolitikai

10. maijā Valsts prezidentam Egilam Levitam un Andrai Levites kundzei notika audience pie Viņa Svētības pāvesta Franciska. Pēc sarunas Valsts prezidents tikās ar Viņa Eminenci Svētā Krēsla Valsts sekretāru kardinālu Pjetro Parolinu (H. Em. Pietro Parolin).

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Mīlestības tikums II

Turpinot pārdomas par Mīlestības tikumu, mēs varam par izejas punktu ņemt Mīlestības bausli, kurš pavēl mīlēt savu tuvāko kā sevi pašu. Tas atklāj, ka mīlēt tuvāko varam, patiesi iemīlot sevi. Arī tā ir tikuma prasība, jo ikviens cilvēks pats sevi pazīst vislabāk. Paša labumu un bēdas izjūtam vislabāk, un tā katram jāveicina sava pilnība.

Lasīt tālāk

Izdevums "Nāc" svin 20. gadadienu

2001. gada aprīlī, pirms Lieldienām, iznāca laikraksta "Nāc" pirmais numurs, līdz ar to šis ir jubilejas gads. Piedāvājam lasītājiem nelielu ieskatu "Nāc" vēsturē, kam par pamatu ņemta "Radio Marija Latvija" izskanējusī intervija ar "Nāc" redaktori Ievu Liedi.

Lasīt tālāk

Nemitīgās Palīdzības Dievmātes ikona, tās vēsture un sakrālā nozīme

Merulāna ielā Romā, dažu soļu attālumā no pazīstamās Santa Maria Maggiore bazilikas garāmgājēja acīm nepamanīts nepaliks vēl kāds dievnams. Uz to, kā uz troni ved augstas kāpnes ar vairākiem pakāpieniem. Var droši apgalvot, ka šeit patiešām atrodas tronis. Kristum Pestītājam un Viņa Vissvētajai Mātei Marijai par godu to ir uzcēluši redemptoristu kongregācijas tēvi.

Lasīt tālāk