Šie trīs Karaļu vārdi, kurus šodien dzirdējām Evaņģēlijā, ir nākamo Pasaules Jauniešu dienu temats, kas notiks augustā Ķelnē, – šodien apcerē pirms lūgšanas "Kunga Eņģelis" teica Jānis Pāvils II.
Pasaulē, kurā savas pēdas atstāj karš, terorisms un vardarbība, Jānis Pāvils II aicina uzvarēt ļaunumu ar labo. Tā ir galvenā doma, kas izteikta pāvesta vēstījumā 2005. gada Pasaules Miera dienai, kura ik gadus tiek svinēta 1. janvārī.
Šodienas audiences nobeigumā Jānis Pāvils II pieminēja 26. decembrī Dienvid-austrumu Āzijā notikušās zemestrīces upurus un aicināja vienoties ar cilvēkiem, kurus skārusi šī katastrofa.
20. decembrī Vatikānā ar pāvesta Jāņa Pāvila II izsludinātu dekrētu* oficiāli tika atzīta bīskapa Boļeslava Sloskāna tikumu varonība, un turpmāk viņu var dēvēt par godināmo.
Templiešu ordeņa pārstāvji uz Vatikānu nosūtījuši vēstuli, kurā viņi izsaka cerību par to, ka Romas katoļu Baznīca atvainosies par izdarītajiem pāridarījumiem, kas notikuši pirms 700 gadiem.
Sestdien svētā Pētera bazilikā notika svinīgs ekumēnisks dievkalpojums. Tajā kā goda viesis piedalījās Konstantinopoles pareizticīgo patriarhs Bartolomejs Pirmais un citi šīs Baznīcas pārstāvji – metropolīti, priesteri un laji.
No 10. līdz 13. novembrim Romā, saleziāņu kongregācijas galvenajā mītnē, norisinās Āfrikas un Eiropas valstu bīskapu simpozijs par tematu „Komūnija un solidaritāte”.