Svētdienas, 7. maija, pusdienlaikā Svētā Pētera laukumā sapulcējās vairāki tūkstoši svētceļnieku no daudzām valstīm, lai tiktos ar pāvestu Francisku un saņemtu viņa svētību.
Trešdienas, 26. aprīļa, vispārējās audiences laikā pāvests turpināja katehēžu ciklu par apustulisko dedzību. Iepriekšējās reizēs viņš pievērsās svētā Pāvila un mocekļu paraugam, bet šoreiz – klosterļaužu liecībai.
Šajās dienās notika Pontifikālās Laju, ģimenes un dzīvības dikastērija sanāksme par tematu “Laji un kalpojums sinodālajā Baznīcā”. Tikšanās dalībnieki 22. aprīlī bija ieradušies audiencē pie pāvesta.
Svētdien, 23. aprīlī, pēc lūgšanas “Debesu Karaliene”, pāvests aicināja visus ticīgos lūgties par viņa tuvojošos ceļojumu uz Ungāriju un neaizmirst Ukrainas brāļus un māsas. Pār Eiropu turpina pūst ledainie kara vēji – viņš atgādināja.
20. aprīlī pāvests pieņēma dažādu reliģiju līderus no Mančesteras Lielbritānijā, kas ir apvienojušies darba grupā ar mērķi pasargāt atmosfēru pret piesārņojumu.
Trešdienas, 19. aprīļa, katehēzē pāvests pievērsās mocekļiem, kuru mūsdienās ir vairāk nekā pirmajos kristietības gadsimtos. Viņš norādīja, ka mocekļi ir nevis varoņi, bet ticībā nobrieduši kristieši. Francisks pieminēja Jemenā nogalinātās Žēlsirdības misionāres un vispārējās audiences noslēgumā kārtējo reizi aicināja lūgties par Ukrainu.
Vatikānā publiskota apustuliskā vēstule Motu proprio formā "Iam pridem" – "Jau kādu laiku", ar kuru pāvests Francisks ir veicis izmaiņas Austrumu Baznīcu kanonisko tiesību 102. kanonā.
Pāvests Francisks svētdien aizstāvēja savu priekšgājēju Jāni Pāvilu II (attēlā), norādot, ka pret viņu vērstās apsūdzības ir aizvainojošas un nepamatotas.
Trešdienas, 12. aprīļa, pāvesta vadītajā vispārējā audiencē, kas notika Svētā Pētera laukumā, Romā, piedalījās aptuveni 35 tk. ticīgo. Francisks turpināja iepriekšējo reižu tematu par evaņģēlisko dedzību un uzsvēra, ka, lai sludinātu Evaņģēliju, ir jākustas, nevis jāsēž pie datora.