Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Kurzemē

Liepājas ērģeļmūzikas vasara 2020
16.07.2020 pl. 14:36
Pēc divu gadu resataurācijas darbiem Liepājas Svētās Trīsvienības ev. lut. katedrāle ver durvis koncertu apmeklētājiem un piedāvā koncertciklu "Mūzika dievnamam".

Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē mīt ērģeles, kas klausītājus un ērģelniekus fascinē ar īpašo skanējumu, brīnišķīgo skatu un iespējām, ko šis instruments atklāj māksliniekiem.

Jūlija un augusta deviņos koncertos mākslinieki piedāvās dueta formātu – ērģelnieks kopā ar vokālistu vai vijolnieku. Šāda savienība stabuļu daudzveidīgajā skanējumā bagātīgi kuplinās klausīšanās piedzīvojumu katedrālē.

"Mūzika dievnamam" koncerti notiks jūlijā un augustā katru svētdienu plkst. 17. 19. jūlijā ērģelniece Vita Kalnciema un soprāns Laura Purena atskaņos latviešu mūzikas klasiķu darbu izlasi "Vakara zvaigzne". 26. jūlijā ērģelniece Jolanta Barinska un vijolniece Nataļja Grigoroviča-Skarbinika atskaņos no itāļu vecmeistariem līdz E. Dārziņa "Melanholiskajam valsim". 2. augustā muzicēs Ilze Barlo (ērģeles) un Marlēna Keine (soprāns), 9. augustā Liene Andreta Kalnciema (ērģeles) un soprāns Evija Martinsone, 16. augustā uzstāsies ērģelniece Baiba Betlere un mecosoprāns Vizma Zvaigzne, 23. augustā Ilona Birģele (ērģeles) un vijolniece Paula Šūmane, 30. augustā Diāna Jaunzeme-Portnaja (ērģeles) un soprāns Viktorija Pakalniece.