Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Bostonas "Celtics" trenera lūgšanu ceļš uz uzvaru
22.06.2024 pl. 17:22

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas "Celtics" galvenais treneris Džozefs (Džo) Mazzulla (Joseph (Joe) Mazzulla) meklē nelielu debesu palīdzību, pirms viņa komanda katru spēli dodas basketbola laukumā.

Profesionālā basketbola trenera darbs ir saistīts ar lielu spiedienu. Mēģinot apmācīt un motivēt savu komandu kļūt par čempioniem, uz spēles ir likts tik daudz. Tāpēc, lai gan Bostonas "Celtics" treneris Džo Mazzulla, kas ir dievbijīgs katolis, var paļauties uz savu spēlētāju prasmēm, viņa rīcībā ir arī vēl viens spēcīgs ierocis... gluži burtiski.

Treneri un ģimenes locekli var redzēt ar rožukroni rokās, kad viņš pirms spēles staigā pa laukumu. Saskaņā ar interneta vietnes "Kevin McSports" pausto, draugi viņu raksturo kā "mērķtiecīgu ticības cilvēku, kurš priesterus pieskaita pie saviem visdārgākajiem uzticības cilvēkiem". Tas tika atspoguļots arī intervijā "CBS News", kad 35 gadus vecais treneris paziņoja, ka "augot kā personībai... ir jāatrod pamats, un man tā ir ticība".

Viņš turpināja: "Ja jums nav kompasa, ir ļoti grūti sevi vadīt. Reizēm tas jāiemācās pašam. Mana identitāte izriet no manas ticības un mana mērķa. Es iesaistījos trenera amatā, jo cilvēki manī ir ieguldījušies, upurējās manis dēļ, un es vēlos to darīt savu spēlētāju labā."

Leģendas pēdās

Mazzulla ir viens no daudziem profesionālajiem sporta cilvēkiem un treneriem, kuri lielā mērā paļaujas uz savu ticību, lai iedvesmotu un trenētu savas komandas. Leģendārais Vinss Lombardi (Vince Lombardi), kurš īpaši pazīstams ar saviem pārliecinošajiem panākumiem "Green Bay Packers" futbola komandā 60. gados, arī darba laikā paļāvās uz savu ticību, katru dienu apmeklējot Mises un lūdzot rožukroni, atrodoties laukumā.

Cerams, ka Mazzulla, kura vadītā “Celtics” komanda šonedēļ izcīnīja 18. NBA čempiontitulu, arī turpmāk gūs līdzīgus panākumus savā profesionālā trenera karjerā, daļēji pateicoties savai ticībai un uzticībai Rožukroņa lūgšanai, kā arī iedvesmojošajam darbam rosinot savus vīrus darīt visu iespējamo.

Aleteia.org