Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Arhibīskaps Ševčuks: ienaidnieka nežēlība šokē, tas ir neprāts
26.06.2024 pl. 08:14
"Ienaidnieka neprātu mēs uzvarēsim ar Dieva mīlestības gudrību," – teica Ukrainas grieķu katoļu Baznīcas vadītājs Svjatoslavs Ševčuks.

Kijivas-Haličes arhibīskaps uzsvēra, ka katra diena nes jaunus upurus, rada jaunu postu. Pagājušajā nedēļā krievi bombardēja veselības aprūpes centrus un izrādīja īpašu nežēlību, sacīja Svjatoslavs Ševčuks.

"Šī nedēļa atkal visus ir šokējusi ar nežēlību, ar kādu okupanti izturas pret karagūstekņiem. Masu slepkavības, spīdzināšana. Video, kurā mūsu aizstāvim tiek nocirsta galva, šokēja mūs visus. Šķiet, ka ienaidnieks tiešām ir traks," atzina arhibīskaps Svjatoslavs Ševčuks.

Viņš aicināja ticīgos smelt spēkus grieķu katoļu Baznīcas svinētajā Vasarsvētku noslēpumā. "Tas ir mūsu neatlaidības un drosmes avots, Ukrainas uzvaras atslēga," piebilda arhibīskaps Ševčuks.

Arhibīskaps mudināja karā cietošos ukraiņus veikt vienkāršus žēlsirdības darbus savā tuvākajā apkārtnē. "Tie jūs atdzīvinās un garīgi atjaunos. Tie dos jēgu jūsu tagadnei un stiprinās cerību nākotnei", – sacīja Ševčuks. "Kad ienaidnieks savā naidā saka "nē", mēs, pateicoties savai ticībai un mīlestības spēkam, pastāvīgi tuvojamies uzvarai," piebilda Kijivas-Haličes arhibīskaps.

Vaticannews.va

Foto: Ukrainas karagūstekņi, kas atbrīvoti apmaiņa pret Krievijas karagūstekņiem