Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Pāvests rumāņu jauniešiem: nekļūstiet par mobilo telefonu vergiem
09.07.2024 pl. 08:09
Atbildot uz Jasi diecēzes jauniešu tikšanās dalībnieku vēstuli, pāvests aicina viņus drosmīgi un radoši nodot tālāk vērtības, kas "stiprina", un nekad nekļūt par "mobilā telefona vergiem".

Tikšanās norisinājās maija vidū. Pasākumā piedalījās arī Vatikāna valsts sekretārs kardināls Pjetro Parolins, kuru uzaicināja Jasi diecēzes bīskaps Josifs Paulets. Rumāņu jaunieši lūdza Vatikāna viesi nodot pāvestam vēstuli.

"Esiet cerības nesēji, būvējiet draudzības tiltus, izmantojot katru jums pieejamu instrumentu, lai izplatītu pasaulē labestību un mīlestību," – vēstulē Jasi diecēzes jauniešiem raksta Francisks. Viņš mudina jauniešus izmantot sociālos tīklus, lai "drosmīgi un radoši stiprinātu draudzību un mieru, veicinātu dialogu starp tautām un kultūrām, atbalstītu ģimenes un kristīgās vērtības". Svētais tēvs aicina būt uzmanīgiem, lai nekļūtu par mobilā telefona vergiem un neieslīgtu virtuālajā pasaulē, kaitējot savai reālajai dzīvei. Patiesā bagātība slēpjas tiešās un sirsnīgās attiecības, uzsvēra pāvests.

"Ejiet pasaulē, satieciet cilvēkus, uzklausiet viņu stāstus, ieskatieties savu brāļu un māsu acīs. Patiesā bagātība slēpjas cilvēku attiecībās, kas tiek izdzīvotas katru dienu, tiešā un sirsnīgā saskarsmē". Romas bīskaps aicina jauniešus piedalīties nacionālajā jauniešu saietā, kas šī gada septembrī notiks Brašovas apgabalā. "Tā būs brīnišķīga iespēja kopā augt ticībā, dalīties dzīves pieredzē un stiprināt cerību. Jūsu garīgais atbalsts ir nenovērtējama dāvana, kas palīdz man kalpot Baznīcai un cilvēcei," raksta Francisks.

Vaticannews.va
Ilustratīvs foto:
Unsplash.com/Helena Lopes