Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Palasīsim...  Intervijas

"Sekularizācijas izaicinājumi Baznīcai un Baznīcā". Saruna ar arh. Dž. Ravazi
08.03.2008 pl. 14:09

6. martā Vatikānā sākās Pontifikālās Kultūras padomes plenārsesija par tematu „Sekularizācijas izaicinājumi Baznīcai un Baznīcā”. Kas tad īsti ir sekularizācija? Uz šo jautājumu atbild minētās padomes prezidents, arhibīskaps Džanfranko Ravazi.

"Sekularizācijas izaicinājumi Baznīcai un Baznīcā". Saruna ar arh. Dž. Ravazi
Dominikāņu klostermāsu kalpošana Kuldīgā Foto galerija
27.02.2008 pl. 08:26

Intervēja Ieva Liede

Uz sarunu par dominikāņu klostermāsu kalpošanu Kuldīgā esmu aicinājusi māsu Emanuēlu un māsu Katrīnu. Lūdzu, pastāstiet par savu kalpošanu Kuldīgas katoļu draudzē.

Dominikāņu klostermāsu kalpošana Kuldīgā
Vai īsta mīlestība gaida?
06.12.2007 pl. 09:47

Ilze Gailīte

Ar jautājumu: „Vai īsta mīlestība gaida?” griezos pie organizācijas „Īsta mīlestība gaida” prezidentes Latvijā Lindas Balceres, kura astoņpadsmit gadu vecumā aizsāka vienu no populārākajām kristiešu kustībām Latvijā.

Vai īsta mīlestība gaida?
Kristīgās dzīves institūtam sešu gadu jubileja
24.11.2007 pl. 14:01

Aigars Brikmanis, Vatikāna Radio, Rīga

Kristīgās Dzīves institūts šā gada 29. novembrī svinēs sešu gadu jubileju. Intervija ar institūta direktori Mariku Zelču Čerāni.

Kristīgās dzīves institūtam sešu gadu jubileja
Antonio Sikari Latvijā
25.10.2007 pl. 17:12

No astoņpadsmitā līdz divdesmit pirmajam oktobrim pie mums, Latvijā viesojās Karmela ekleziālās kustības dibinātājs Antonio Sikari, kuru esmu aicinājis uz sarunu.

Antonio Sikari Latvijā
Izglītojoši bērnu žurnāli Latvijā
04.06.2007 pl. 19:44

Mēs šodien daudz dzirdam par dažādu informācijas līdzekļu negatīvo ietekmi uz bērniem, taču pilnīgāk izvērtējot, mēs tomēr redzam, ka ne viss ir zīmējams tik melnās krāsās, kā varbūt daudziem izliekas. Ir arī cilvēki, kuri darbojas bērnu žurnālistikas jomā un strādā, lai bērni tiktu izglītoti un, lai viņi iemācītos kaut ko vairāk, gan par pamatvērtībām, gan par to, kas notiek apkārt. Vienu no cilvēkiem, kurš strādā šajā jomā, Sandru Urtāni, esmu aicinājis uz sarunu.

Izglītojoši bērnu žurnāli Latvijā
Guntis Bahs: Latvija un Igaunija ir vienīgās Eiropas valstis, kur Katoļu Ārstu apvienības nav
24.05.2007 pl. 19:24

Intervija ar Rīgas Stradiņa Universitātes docentu, Rīgas 1. slimnīcas nodaļas vadītāju un idejas par Latvijas Katoļu Ārstu apvienības īstenotāju Gunti Bahu.

Guntis Bahs: Latvija un Igaunija ir vienīgās Eiropas valstis, kur Katoļu Ārstu apvienības nav
Priesteris ir Dieva mīlestības sludinātājs pasaulē
30.04.2007 pl. 20:21

29. aprīlī sv. Pētera bazilikā pāvests Benedikts XVI ordinēja par priesteriem 22 diakonus. Vienpadsmit no viņiem ir Romas semināra, astoņi – Redemptoris Mater kolēģijas, pārējie – Divino Amore, Kapranikas un Kristus Leģionāru institūta audzēkņi. Vatikāna Radio žurnālists Džovanni Peduto pie mikrofona aicināja jauno priesteri Matteo Castellina.

Priesteris ir Dieva mīlestības sludinātājs pasaulē
Jaunā Derība jaunā tulkojumā
18.04.2007 pl. 11:37

Aigars Brikmanis, Vatikāna radio, Rīga.

Latvijas Bībeles biedrība Lieldienās ir izdevusi Jauno Derību jaunā tulkojumā. Uz sarunu esmu aicinājis Valdi Tēraudkalnu, Latvijas Bībeles biedrības ģenerālsekretāru (attēlā pa labi).

Jaunā Derība jaunā tulkojumā
Ģimenes svētki – laiks svinēt un liecināt
12.04.2007 pl. 09:47

Anda Done

2006. gada 3. jūnijā Rīgā daudziem bija iespēja pavadīt skaistu dienu Ģimenes svētkos, vienlaicīgi arī apliecinot, ka ģimene ir vērtība, ar ko var lepoties. Tik lieli ģimenei veltīti svētki Rīgā notika pirmo reizi, un zīmīgi, ka tos kopīgi rīkoja dažādu konfesiju un draudžu kristieši. Šī gada 26. maijā Rīgā Vērmanes dārzā un Doma laukumā jau otro gadu notiks Ģimenes svētki. Piedāvājam sarunu ar vienu no Ģimenes svētku iniciatoriem, Kristīgā radio prezidentu Tālivaldu Tālbergu.

Ģimenes svētki– laiks svinēt un liecināt
Lapas:iepriekšējā12345678nākamā