Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Kurzemē

Iedegta pirmās adventes svece pilsētas vainagā
03.12.2010 pl. 14:05

Adventa laiku Liepājas pilsētā ievadīja tradicionālo konfesiju kopīgi rīkotais pasākums pilsētas sirdī - Rožu laukumā, kuru jau trešo gadu organizē Liepājas pilsētas Domes Reliģisko lietu komisija.

27.novembrī - pirmās adventa svētdienas priekšvakarā rīkoto pasākumu atklāja kora „Laiks” skanīgais dziedājums, pēc kura klātesošajiem nelielu uzrunu teica Evaņģēliski – luteriskās Baznīcas Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers un Romas katoļu Baznīcas Liepājas un Kurzemes bīskaps Vilhelms Lapelis. Bīskapi aicināja cilvēkus šajā Pestītāja atnākšanas gaidīšanas laikā atvērt savas sirdis vēl plašāk un palīdzēt tuvākajiem, kā arī veltīt laiku, lai ieskatītos savās sirdīs un pārbaudītu, vai tā ir gatava uzņemt Jēzu Kristu. Kā arī veltīt laiku lūgšanai, kas ir cilvēka un Dieva sastapšanās, kura cilvēku pārveido un dara arvien līdzīgāku Dievam un tādējādi dara atvērtāku tuvākajiem. Pasākuma ietvaros garīgās uzrunas pilsētas ļaudīm sacīja arī Septītās dienas adventistu Latvijas draudžu savienības bīskapa vietnieks Ivo Roders, baptistu Sv. Pāvila draudzes mācītājs Mārtiņš Balodis un baptistu Nācaretes draudzes mācītājs Egils Ķeiris.

Korim „Laiks” un Liepājas baptistu Nācaretes draudzes ansamblim dziedot melodiskās garīgās dziesmas, Rožu laukumā uzstādītajā skaistajā Adventa vainagā tika iedegta pirmā svece, kas simbolizē aizvien vairāk to izgaismoto ceļu, pa kuru Dievs mums tuvojas, kas liecina arī par Gaismu, kura drīz ienāks pasaulē.

S.Zustere
"Vatikāna radio"