Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija

Kas notiek?  Pasaulē

Pasaule ietverta lūgšanu tīklā
15.09.2005 pl. 20:05

Silvija Krivteža

Jāņa Pāvila II beatifikācijas procesa postulators Slavomirs Oders aicina ticīgos ietvert pasauli lūgšanu tīklā, lai caur mūžībā aizgājušā pāvesta starpniecību saņemtu Dieva žēlastības.

Plašāku informāciju var iegūt beatifikājas procesam veltītā interneta portāla nodaļā „Forums”. Tajā lasām pāvesta Benedikta XVI lūgumus par kristiešu vienotību, ar vēzi slimas sievietes izdziedināšanu, viesuļvētras „Katrīna” upuriem. Lai varētu piedalīties šajā lūgšanu ķēdē, ir nepieciešams ierakstīties „Forumā”.

„Esmu pārliecināts, ka pasaulē daudzi cilvēki piedalīsies šadā iniciatīvā. Tas nozīmē, ka katru brīdi, dienu un nakti, visās pasaules malās, uz debesīm pacelsies lūgšana par mūsu brāļiem ticībā”, - skaidroja monsinjors Oders. Piebilda, ka pašlaik viņš meklē lūgšanu ķēdes vadītājus.

„Šajā gadījumā domāju par klauzūras klosteriem, reliģiozo ordeņu locekļiem, misionāriem, gados veciem cilvēkiem, slimniekiem, jauniešu grupu, lūgšanu un karitatīvo centru pārstāvjiem, visiem ticīgajiem, kas ir Baznīcas – Kristus mistiskās miesas locekļi”. „Forumā” var iepazīties arī ar daudzu cilvēku sniegtajām liecībām par tikšanos ar pāvestu Jāni Pāvilu II.

RadioVaticana.org