Čats
English
Niks:
Parole:
Reģistrācija
Latvijā
Pasaulē

Dota zaļā gaisma parakstu vākšanai par grozījumiem Satversmes 110.pantā

Šodien, 29. jūlijā, Centrālā vēlēšanu komisija reģistrēja “Latvijas vīru biedrības” iesniegto likumprojektu “Grozījums Latvijas Republikas Satversmē”, ar kuru paredzēts definēt ģimenes jēdzienu.

Zelta medaļniece, svarcēlāja Hidilina Diasa iedvesmo Filipīnas ar savu uzvaru un ticību

Filipīnu katoļu bīskapi apsveica valsts pirmo olimpisko zelta medaļnieci, svarcēlāju Hidilinu Diasu ne tikai ar uzvaru, bet arī ar ticības un uzticības izrādīšanu Vissvētākajai Jaunavai Marijai, ziņo catholicnewsagency.com.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Dievkalpojumi bez ierobežojumiem, ja visi dalībnieki vakcinēti vai Covid-19 pārslimojuši

Laikā, kad Latvijā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs ir virs 20, bet nepārsniedz 120 inficētos uz 100 000 iedzīvotājiem, Tieslietu ministrija ziņo par drošības pasākumu ievērošanu reliģiskās darbības veikšanas vietās.

Gaidot pāvestu, bīskapi Slovākijā aicina atcerēties kristīgās pagātnes mantojumu

Slovākijas bīskapi aicina savas zemes ticīgos garīgi sagatavoties pāvesta vizītei, kas notiks no 12. līdz 15. septembrim. Svētdien, 18. jūlijā, bīskapi ir izdevuši pastorālo vēstuli, kurā atgādina, ka kopš pēdējās pāvesta vizītes šai zemē ir pagājuši 18 gadi.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Kurzemē
Vatikānā

Arī šogad notiks svētceļojums kājām uz Kuldīgas sanktuāriju

2020. gadā pirmo reizi diecēzes vēsturē notika svētceļojums kājām no Liepājas uz Kuldīgas Vissvētākās Jaunavas Marijas – Dzīvības Mātes svētvietu. Arī šogad svētceļnieki 10. augustā uzsāks ceļu no Svētā Jāzepa katedrāles, lai mērotu 120 kilometrus kājām līdz Kuldīgai.

Pāvests: patiesais brīnums ir dalīšanās ar citiem

"Dalīšanās ar citiem vairo mīlestību," uzrunā pirms lūgšanas "Kunga eņģelis" teica pāvests Francisks, norādot, ka "labumu uzkrājumi bez taisnīgas sadales nespēj atrisnāt cilvēces problēmas".

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē viesosies misionārs Donalds Tērbits

Trešdien, 21.jūlijā, Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē pēc vakara Svētās Mises 18:00 viesosies misionārs no ASV Donalds Tērbits. Pasākuma programmā paredzēta slavēšana, lekcija un aizlūgšanas.

Pāvests norāda uz "sirds ekoloģijas" nozīmi

"Mācīsimies apstāties, izslēgt mobilo tālruni, apbrīnot dabu un garīgi atjaunoties sarunā ar Dievu" – uzrunā pirms lūgšanas "Kunga eņģelis" teica pāvests Francisks, norādot uz atpūtas svarīgo nozīmi mūsu dzīvē.

Lasīt tālāk
Lasīt tālāk
Jaunākais no citām sadaļām

Latvijas Starpdiecēžu Augstākā Garīgā semināra rektora vēstule

Ļ. cien. Latvijas bīskapi un priesteri! Dārgā ticīgā tauta!
Parastā liturģiskā laika 18. svētdienas (1. augusts) Dieva Vārds mums stāsta par to, cik ļoti cilvēki bija pārņemti ar Jēzus personu. Meklējot Viņu, cilvēki bija gatavi doties uz ezera otru krastu. Cilvēki ļoti vēlējas būt kopā ar Kungu un klausīties Viņa vārdos. Tomēr Vārds ietver sevī fundamentāli svarīgu jautājumu – kāpēc cilvēki meklēja Kungu?

Lasīt tālāk

Laiks ir mīlestība!

Šodien ļoti daudzi cilvēki sūdzas par laika trūkumu. Mēs esam ļoti aizņemti darbā, mums jārisina neskaitāmas problēmas un ģimenēs vienkārši pietrūkst laika satikties un būt kopā. Mūsdienās vieta, kuru saucam par mājām, ir kļuvusi līdzīga viesnīcai, kurā uz brīdi iegriežamies. Mājinieki savā starpā, protams, sazinās, bet viņiem nav laika izdzīvot kopābūšanas prieku!

Lasīt tālāk

Lūk, vīri, kas, dzīvojot miesā, ar savām asinīm stiprināja Baznīcu

Priestera komentārs sv. apustuļu Pētera un Pāvila svētkos 29.06.2021.

Šīsdienas svētki parāda, ka mums ir vajadzīgs Pēteris. Lai saprastu Baznīcu, lai saprastu, ko daru Baznīcā, ir jāsaprot svētais Pēteris. Man personiski apustuļa Pētera un mūsdienu Pētera – pāvesta – raksturojums saistās ar Ganu, cilvēku Zvejnieku, Kunga un Baznīcas kopienas kalpu.

Lasīt tālāk