Grāmatas tulkojums latviešu valodā nācis klajā jau vairāk nekā pirms gada. Tagad varam atskatīties ar zināmu distanci un mēģināt izvērtēt šī bestsellera lielos panākumus gan Latvijā, gan visā pasaulē.
Reiz dzīvoja un vēl joprojām dzīvo aktīvi jauni cilvēki. Šie cilvēki 2003. gadā Jāņa Grīnberga vadībā izlēma pulcināt jauniešus no visas Latvijas Ogres Trīsvienības baptistu draudzes (OTBD) telpās. Daudzi teiktu, ka tā bija laimīga sagadīšanās, tomēr mēs labi zinām, ka nekas nenotiek tāpat vien. Jauniešu rokās nonāca buklets par tēmu “Īsta mīlestība gaida”, kas uzrunāja un deva vīziju turpmākiem darbiem.
Sestdien svētā Pētera bazilikā bija pulcējušies Jēzus Sadraudzības locekļi, lai pateiktos Dievam par to, ka Baznīcai Viņš dāvājis trīs cilvēkus ar neparastu svētumu un izcilu apustulisko dedzību. Šie trīs Kunga draugi bija svētais Ignācijs, svētais Francisks Ksavers un svētīgais Pēteris Favrs.
Gods, ko Svētais Gars un Dievs viņam parāda izredzētībā būt par Jēzus audžutēvu un Jaunavas Marijas līgavaini, ir pamats, uz kura Baznīca balsta sv. Jāzepa godināšanu.
Kristietībai nereti tiek izteikti pārmetumi par to, ka tā piesavinājusies seno reliģiju simbolu – krustu. Visdārgākais no kristiešu simboliem, patiešām, tika izmantots jau tālā senatnē.
Otrdien, 28. februārī, Svētā Krēsla Preses zālē prezentēts Pontifikālās Migrantu un Ceļotāju Pastorālās Aprūpes Padomes nesen sagatavotais dokuments Vadlīnijas pastorālajam darbam ar čigāniem.
Mūsu senči jau pirms daudziem gadsimtiem centās izveidot tādu dievkalpojuma veidu, kas ļautu dziļi iekšēji pārdzīvot Pestītāja ciešanas. Tā tika izveidots Krustaceļš.